Середа, 21.08.2013, 03:32


Вітаю Вас Гість


Головна | Науково-методичний | Реєстрація | Вхід
Вхід користувачів

Меню сайту

Розділи

Архів записів

Пошук

Опитування
Хто такий лицар?
[ Результати · Архів опитувань ]
Взагалом відповідей: 834

Календар
«  Серпень 2013  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Статистика

Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0


⇒Звичай⇐                ⇒Науково-методичний⇐
⇒Оздоровчо-лікувальний⇐ ⇒Спортивний⇐
Фольклорно-мистецький

Науково-методичний



В головному діяльність науково-методичної ради підпорядкована вивченню базових основ і закономірностей бойового досвіду людства, що у більш вузькому зрозумінні можливо розглядати, як історично сформований досвід військової справи і бойових мистецтв. У більш широкому розумінні це явище розглядається нами, як сформований людиною комплекс методів і засобів, спрямований на подолання негативних факторів зовнішнього оточеня. Сюди можливо віднести негативний вплив дії певної географічної кліматичної зони існування людини, глобальних катастроф планетарного маштабу, епідемій, соціальних факторів та інш.Науково-дослідницька частина відбувається на базі “Основ теорії військової справи і бойових мистецтв”. Попередні результати досліджень дозволили на рівні робочої гіпотези визначити джерела виникнення, просторово-хронологічні параметри і колективного автора створення базових основ бойового досвіду людства. На цій основі визначено чотири головних його головних складових, куди віднесено:

  • Виживання;
  • Ведення рукопашного бою;
  • Захоплення життєвого простору;
  • Єдиноначаліє.
Відносно кожного з цих базових параметрів виконано визначення суті понятійного змісту і простежено генеологію їх виникнення в людському суспільстві від елементарних проявів до базових основ. В результаті науково-дослідницької роботи і проведення наукових конференцій видано три наукових збірки за 2003 - №1, 2006 - №2, 2007 - №3 наукових праць фахівців різних спеціальностей, що підтверджують актуальність вивчення цієї теми. Адже з позиції “Основ теорії військової справи і бойових мистецтв”, вивчення базових основ бойового досвіду людства має загальнолюдське і загальнонаукове значення для багатьох наукових дисциплін, відповідно, має важливе значення для розвитку збройних сил окремих держав і всього людства.
Учні школи козацького бойового мистецтва „Спас” пишуть реферати по історії козацтва. Тренери та викладачі федерації „Спас” займаються науковою роботою та приймають участь в роботі науково-методичної ради.


Вітаємо
  • Вітаємо Керівництво Федерації "СПАС" із нагородами!
  • Вітаємо Спасівців із Нагородженням Медалями "За особистий внесок у розвиток міста Запоріжжя"

Анонси

Фестиваль

Новини


Всеукраїнська федерація "Спас" © 2013 Хостинг від
Мастерская Киев. Мастер подключение и в Киеве.