•  (uk)
2023/06/03
Головна » Семінари

Семінари

Пропонуємо вашій увазі оздоровчі семінари Школа “Характерник”

Характерник — назва віщуна, чаклуна custom writers на Запорозькій Січі, який займався не лише ворожінням, але й лікуванням поранених козаків, їх психотерапією та психофізичною підготовкою.

Характерник — своєрідний духовний наставник, якого козаки шанували і дещо побоювались, хранитель традицій і таємниць бойового мистецтва запорозького козацтва.

Це були потужні чаклуни, які вміли ловити кулі голими руками, ставати невидимими та з’являтися в кількох місцях одночасно. Найвідомішими козаками-характерниками були козак Мамай та кошовий отаман запорожців Іван Сірко.

Характерництво XXI століття – це збереження традицій характерництва, а так само абсолютно нові традиції самовдосконалення, що дозволяють людині do my homework for money значно випереджати своїх побратимів у фізичному та інтелектуальному напрямках.

557114115_thumb

Лекції проводитиме засновник та президент Всеукраїнської федерації козацьких бойових мистецтв «Спас» Притула Олександр Леонтійович.

По закінченні курсу лекцій «Школа Характерник» учням видається сертифікат та реєстрова карта для освоєння і контролю подальших завдань і досягнень.

Школа “Характерник” 10 днів ?

Школа “Характерник” 2 дні ?