•  (uk)
2023/05/29
Головна » Cемінари

Cемінари

Пропонуємо вашій увазі оздоровчі семінари Школа “Характерник”

Характерник — назва віщуна, чаклуна на Запорозькій Січі, який займався не лише ворожінням, але й лікуванням поранених козаків, їх психотерапією та психофізичною підготовкою.

Характерник — своєрідний духовний наставник, якого козаки шанували і дещо побоювались, хранитель традицій і таємниць бойового мистецтва запорозького козацтва.

Це були потужні чаклуни, які вміли ловити кулі голими руками, ставати невидимими та з’являтися в кількох місцях одночасно. Найвідомішими козаками-характерниками були козак Мамай та кошовий отаман запорожців Іван Сірко.

Характерництво XXI століття – це збереження традицій характерництва, а так само абсолютно нові традиції самовдосконалення, що дозволяють людині значно випереджати своїх побратимів у фізичному та інтелектуальному напрямках.

Лекції проводитиме засновник та президент Всеукраїнської федерації козацьких бойових мистецтв «Спас» Притула Олександр Леонтійович.

По закінченні курсу лекцій «Школа Характерник» учням видається сертифікат та реєстрова карта для освоєння і контролю подальших завдань і досягнень.

Школа “Характерник” 10 днів

Школа “Характерник” 2 дні