•  (uk)
2023/06/05
Головна » Новини » 9 листопада на Хортиці з’явилось 200 нових життів, еко-фонд острова Хортиця поповнився на 200 молодих дерев – 100 дубів та 100 сосен привезених з західної України.

9 листопада на Хортиці з’явилось 200 нових життів, еко-фонд острова Хортиця поповнився на 200 молодих дерев – 100 дубів та 100 сосен привезених з західної України.

9 листопада на Хортиці з’явилось 200 нових життів, еко-фонд острова Хортиця поповнився на 200 молодих дерев – 100 дубів та 100 сосен привезених з західної України.

Мета акції – привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Запорізькому регіоні, а також поповнити еко-фонд острова Хортиця.

Організаторами заходу виступила Запорізька єпархія Православної Церкви України та Національний заповідник «Острів Хортиця», а її ініціатором є священнослужитель Храму Пресвятої Богородиці на Запорізькій Січі та капелан військової частини 3029 Національної гвардії України – протоієрей Віктор Ткач, який виступає за підтримку Запорізьких дітей-сиріт та позбавлених батьківської опіки.
У акції «Нове життя Хортиці» взяли участь представники ПЦУ, гвардійці військової частини 3029 НГУ, діти з дитячих будинків ГО «Центр» Світ очима дітей», вихованці осередку «Спас Воля» Запорізької дитячо-юнацької спортивної школи «Спас». Спасівці в очікувані початку акції, не втрачали часу і провели козацькі розваги, бої «Лава на лаву». По запрошенню віце-президента Всеукраїнської федерації «Спас», голови координаційної ради з питань розвитку козацтва при Запорізькій ОДА, кошового отамана Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтина Рижова
в акції взяв участь представник громадської організації «Сумське морське зібрання» Андрій Вовк.

Акція розпочалася музичним концертом славнозвісного гурту «3029» та дитячих творчих колективів. По закінченню висадки дерев відбувся розіграш заохочувальних подарунків. Серед учасників заходу були розіграні солодощі, квитки на новорічні вистави в театр, стрибки з мосту та труби від партнерів екстрим-команди «Rock&Rope».

Для всіх бажаючих козацька кухня Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ»  наварила більше 300 порцій справжнього козацького куліша та трав’яного чаю.

Спільними зусиллями вдалося здійснити велику добру справу. Завдяки таким діям ми не тільки зробили добру справу для нашої рідної землі, але й надали приклад молодим поколінням – добро робити легко.