•  (uk)
2023/06/06
Головна » Новини » 3 червня відбулися підведення підсумків і нагородження переможців конкурсу он-лайн презентацій видів спорту та фізичної активності в рамках проекту «Ярмарок спорту»

3 червня відбулися підведення підсумків і нагородження переможців конкурсу он-лайн презентацій видів спорту та фізичної активності в рамках проекту «Ярмарок спорту»

  • В каміном залі палацу спорту «Юність» міста  Запоріжжя, 3 червня  відбулися підведення підсумків і нагородження переможців конкурсу он-лайн презентацій видів спорту та фізичної активності в рамках проекту «Ярмарок спорту», який проводила «Асоціація спортивних організацій.

В числі народжених був  осередок Запорізької школи «Спас»  «Спас-Вихор» , керівник  Василь Прокопенко.  Привітати переможців прийшов президент ГО «Всеукраїнська федерація Спас» Олександр Притула.

“Спас Вихор” пізніше за  всіх включилися в конкурс он-лайн презентацій  але за короткий час набрав досить багато он-лайн підтримки з усієї України. Це свідчить про популярність українського рукопашу “Спас”, як виду спорту та національного бойового мистецтва не тільки в Запорізькому краю але і в усій Україні.

Хочется подякувати Антону Корнауху , Інні Пенчук та всій Вашій команді   Олену Назаренко, Віталія Синякова, Володимира Сосуновського, Рудольфа Акопяна, Дмитра Матюхина, а також іншим за підтримку та реалізацію проекту “Яромарок спорту”.