•  (uk)
2023/06/03
Головна » Новини » 28.02.2020 на базі ЦДЮТ «Виктория» м. Маріуполь пройшла зустріч- презентація з представниками ГО Всеукраїнської Федерації Спас (м. Запоріжжя).

28.02.2020 на базі ЦДЮТ «Виктория» м. Маріуполь пройшла зустріч- презентація з представниками ГО Всеукраїнської Федерації Спас (м. Запоріжжя).

28.02.2020 на базі ЦДЮТ «Виктория» м. Маріуполь пройшла зустріч- презентація з представниками ГО Всеукраїнської Федерації Спас (м. Запоріжжя). Зустріч складалась з практичної та теоретичної частини. Розпочали роботу з розминки, яка одразу налаштувала на позитив та подальшу роботу – система психофізичних вправ “Дев’ять сил”, яку провів помічник президента Всеукраїнської Федерації Спас, старший тренер-викладач ДЮСШ Українського рукопашу Спас- Карякін Павло Валентинович. Система вправ “Дев’ять сил” проста в опануванні, усі вправи основні на природних рухах людини. Вправи не потребують особливої підготовки, тому можуть виконуватися одразу після мінімального засвоєння техніки їх виконання.
Дуже цікаву теоретичну частину провів віце-президент Всеукраїнської Федерації Спас, голова координаційної ради з розвитку козацтва при Запорізький облдержадміністрації – Рижов Костянтин Анатолійович. Він розповів про: історію Спаса; сутність українського козацького звичаю “Спас”; види підготовки у Спасі; духовну спадщину “Спасу” та розкрив поняття Спас – як майбутнє здорової України. Розповід про бойовий Спас розпалив жвавість та дискусію з керівниками секцій, на якій проводили аналогію бойового Спасу з іншими видами єдиноборств. Вийшла цікава та пізнавальна зустріч, яка дала змогу збагатити свої професійні знання з національно-патріотичного виховання! Дякуємо гостям та чекаємо на нові зустрічі!