•  (uk)
2023/06/09
Головна » Новини » 21.серпня в Чернігівці Запорізької області була відкрита меморіальна дошка, присвячена перемозі армії Нестора Махна над червоною більшовистською бригадою.

21.серпня в Чернігівці Запорізької області була відкрита меморіальна дошка, присвячена перемозі армії Нестора Махна над червоною більшовистською бригадою.

21.серпня в Чернігівці Запорізької області президент Всеукраїнської федерації «Спас» Олександр Притула разом зі своїм побратимом Анатолієм Єременком воїном, героєм московсько-української війни, козаком та місцевими патріотами відкрив меморіальну дошку, присвячену перемозі армії Нестора Махна над червоною більшовистською бригадою. Ця подія відбулася напередодні Дня Незалежності України. Вона повністю розбиває теорію яку нам намагається вбити в голову ворожа російська пропаганда що Махно був прибічник ленінської політики. Махно боровся за Волю України і українського народу і громив всіх хто спокушався на неї. Приємно і символічно що на заході поєднався наш державний жовтоблакитний стяг з червоно-чорним бойовим прапором України і чорним махновським стягом що засвідчує що наша історія мусить бути фундаментом для єдності на шляху розбудови нашої незалежної і могутньої України.

Слава Україні! Героям Слава!