•  (uk)
2023/05/28
Головна » Новини » У спортивно-туристичному комлексі “Хорт” м. Запоріжжя 25 грудня 2021 року відбувся перший Кубок Президента Всеукраїнська федерація СПАС зі Спасу.

У спортивно-туристичному комлексі “Хорт” м. Запоріжжя 25 грудня 2021 року відбувся перший Кубок Президента Всеукраїнська федерація СПАС зі Спасу.

У спортивно-туристичному комлексі “Хорт”  м. Запоріжжя 25 грудня 2021 року відбувся перший Кубок Президента Всеукраїнська федерація СПАС зі Спасу. Президією федерації було вирішено заснувати цей елітний турнір для найкращих спортсменів з українського рукопашу Спас – українського національного виду спорту Українські національні бойові мистецтва. В Кубку взяли участь тринадцять спортсменів (вікова категорія – дорослі козаки), нижчий рівень майстерності, яких – щонайменше призер чемпіонату країни зі спортивного єдиноборства, максимальний рівень учасників – чемпіон світу з бойового мистецтва (3 учасника), чемпіон Європи (1 учасник). Високий рівень майстерності дав можливість визначити кращих з кращих. Ім’я кожного з учасників першого турніру буде занесене в Книгу Слави Спасу, яку заснувала Всеукраїнська федерація “Спас”. На наступний рік радою федерації вирішено ці змагання визначити, як Кубок Світу з бойового мистецтва Спас. Також засновано і буде проведений наступного року Зал Слави бойового мистецтва Спас, де будуть визначені кращі спортсмени, бійці і вчителі українських національних бойових мистецтв, а також бойових мистецтв в світі. Це все відбудеться в Запоріжжі. Чекаємо на підтримку нашої ініціативи від місцевої влади Anatolii Kurtiev . Спас – вид бойового мистецтва, яке знане в світі, Запоріжжя – батьківщина сучасного відродження Спасу в Україні і світі.

Я щиро вдячний своїй команді, яка змогла реалізувати проект елітних змагань зі Спасу: майстрам бойового мистецтва Спас Костиантын Рыжов Геннадий Поляков , голові суддівської ради Владимир Беленков, нашій команді менеджерів, інструкторів, козаків Pavel Karyakin Василь Прокопенко Татьяна Пахомова Олександр Сагірович Сулейманов Віталій Ігорович Тарін Александр Грицай Вадим Ходус Ярослав Павленко Наталья Кука Ірина Герліванова Терлецкий Валентин Максим Туриченко Александр Швец Андрій Сотник

Я вдячний тим людям, нашим друзям, завдяки яким Спас – визнаний національним видом спорту і шанується в нашій державі Ярослав Войтович Матвій Бідний Олександр Рябека Ігор Жданов Юрий Сизенко та всім нашим друзям.

Я вдячний школам, клубам і федераціям, які виховали справжніх майстрів – учасників турніру Алёна Рассохина Владимир Радионов ММА в Украине Українська Спортивна Федерація “Козацький Двобій”. Ви неймовірні і виконуєте важливу роботу по вихованню майстрів бойовго мистецтва, Воїнів Правди і Справедливості, Лицарів Добра і Світла.

Я вдячний спортсменам – справжнім майстрам поєдинку, які виступили в елітних змаганнях з українського рукопашу Спас, шануючи наші козацькі традиції і звичаї Алексей Орловский . Так, у нас в змаганнях були пероможці, вітаю їх , але у нас ніколи немає переможених, бо на змаганнях Спасу перемагає козацький воїнський дух і братерство.

Я вдячний нашим партнерам і друзям, які підтримали і завжди підтримують Спас за покликом Духу і Душі. Ви справжні. Ротарі-клуб “Запоріжжя-Хортиця”/ RC Zaporizhzhia Khortysia Руслан Курчаков Олег Афанасьев Олег Кучер Нила Притула Елена Сопина Олег Сирик Оксана ГубінаМарічка Паламарчук Вокальная студия Art-Style.Запорожье Сергей Чепижко Любовь Чепижко Руслан Лежнев Алексей Жадан Oleg Kosmina

Я вдячний найкращому в світі Спортивний клуб «Хорт» за прекрасну атмосферу і за відданість справі спорту і здорового способу життя.

Я вдячний своїм Вчителям, які навчили мене і моїх побратимів козацькому Духу і Знанню микола грін Іван Дудка , Леоніду Петровичу Безклубому (Вічна Слава), Анатолію Петровичу Бондаренку (вічна Слава), Олександру Нікіфорову (вічна Слава), Миколі Нікіфорову.

Я вдячний тим людям, які в нас вірять і сприяють розвитку Спасу ділом і словом, бо ми все робимо для Слави і Волі України! Слава Україні!

Україну і Світ чекає ще багато цікавого і гарного зі Спасом.

Вагова категорія до 80 кг

місце – Орловський Олексій (Спас, м. Запоріжжя)

місце – Зінченко Владислав (Козацький двобій, м. Камянське)

місце – Корсаков Олег (м. Дніпро)

Вагова категорія понад 80 кг

місце – Шабодаш Вадим (Патріот, м. Дніпро)

місце – Котловянов Богдан (Козацький двобій, м. Камянське)

  • місце – Селемет Владислав (Спас, м.Запоріжжя)