•  (uk)
2023/06/05
Головна » Новини » Сьогодні разом з головним редактором-засновником альманаху «Українське патріотичне козацтво» Дмитром Сухініним, тренером-викладачем ДЮСШ «Спас» Василем Прокопенко, його учнем «Гопаком» та отцем ПЦУ Василем (Терно) відвідали урок мужності в Первомайській школі I-III ступенів.

Сьогодні разом з головним редактором-засновником альманаху «Українське патріотичне козацтво» Дмитром Сухініним, тренером-викладачем ДЮСШ «Спас» Василем Прокопенко, його учнем «Гопаком» та отцем ПЦУ Василем (Терно) відвідали урок мужності в Первомайській школі I-III ступенів.

Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно передавати та дбайливо оберігати із покоління в покоління. І одна із таких традицій, яка вже укорінилась з 2014 року відзначати день Захисника України 14 жовтня.

Покладаючись на історичну спадщину саме 14 жовтня було встановлено указом Президента України, як день вшанування українського війська. Таким чином українці засвідчують політичну спадковість сучасної Української держави від Русі, козацтва, визвольного руху, та відмежовуються від радянського тоталітаризму.

День захисника України та День Українського козацтва – свято історії, культури та високих моральних цінностей. Саме тому дуже важливо його відзначати на територіях, які відчули на собі подих війни.

Сьогодні разом з головним редактором-засновником альманаху «Українське патріотичне козацтво» Дмитром Сухініним, тренером-викладачем ДЮСШ «Спас» Василем Прокопенко, його учнем «Гопаком» та отцем ПЦУ Василем (Терно) відвідали урок мужності в Первомайській школі I-III ступенів. Захід розпочався з урочистої посвяти юних захисників в козаки і були вручені родові відзнаки козацтва.

Опісля тренер Запорізької школи «Спас» разом із своїм учнем показали низку цікавих елементів з бойового мистецтва, метою яких було виховання учнівської молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу.

Друга частина заходу була присвячена дитячій творчості, де кожен мав змогу проявити себе в повній мірі. Національні танці, вірші та невеличкі сценки дали змогу відчути справжнє свято захисника України.