•  (uk)
2023/06/05
Головна » Новини » В «Козацькому ліцеї» в м. Запоріжжі 11 січня відбулася звітна рада Всеукраїнської федерації «Спас»

В «Козацькому ліцеї» в м. Запоріжжі 11 січня відбулася звітна рада Всеукраїнської федерації «Спас»

В «Козацькому ліцеї» в м. Запоріжжі 11 січня відбулася звітна рада Всеукраїнської федерації «Спас». В актовім залі ліцею зібралися представники обласних підрозділів федерації в Україні, тренери з рукопашу «Спас», партнери і зичливці спасівського руху, представники громадськості. Відкрив раду президент   Всеукраїнськой федерації «Спас», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Олександр Притула.

На раду завітала заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Марина Кудерчук. Пані  Марина зазначила високий внесок спасівців в розвиток спорту, культуру і патріотичне виховання молоді, запевнила, що керівництво області буде всіляко підтримувати роботу федерації. На пленарному засіданні партери федерації (Академія поліції, ГО «Запорізький колорит», «Козацькому ліцеї», «Запорозькі берегині», «Асоціація спортивних організацій», Запорізьке міське товариство ветеранів АТО і ССО) зазначили велику роботу яку проводять спасівці в реалізації сумісних проектів.

За високий професіоналізм, відданість справі і   багаторічну співпрацю у реалізації ідей розвитку національних бойових мистецтв України, Олександр Притула відзнакою федерації «Спас» нагородив:

директора «Козацького ліцея» Губіну Оксану, директора «Академії поліції» Назаренко Миколу, директора КПНЗ ДЮЦ «Штурм» (м. Дніпро) Герліванову Ірину, координатору ГО «Запорозькі берегині» Шевчук Олену.

Далі учасники ради та присутні заслухали звіт президента ГО   «Всеукраїнська федерація «Спас» Олександра Притули.

Після перерви в конференц-залі ліцею зібралися представники обласних осередків, керівники підрозділів, провідні тренери федерації і заслухали звіти Першого Віце-президента Костянтина Рижова, голову суддівської ради Володимира Бєлєнкова, голову науково-методичної ради Володимира Коломійця, звіти представників регіональних осередків федерації. Учасники засідання обговорили доповіді і висловили свої пропозиції в подальшому покращенні роботи федерації. Також виступили зі звітами представники Донецького і Полтавського обласних підрозділів, в яких зазначили свої успіхи і проблеми роботи в регіонах.

Учасники конференції підвели підсумки роботи федерації за 2019 рік і визначили основні напрямки роботи у 2020 році.