•  (uk)
2023/06/08
Головна » Новини » В Запоріжжі 25 січня пройшов відкритий чемпіонат міста з «Українського рукопашу «Спас» присвячений Героям Крут.

В Запоріжжі 25 січня пройшов відкритий чемпіонат міста з «Українського рукопашу «Спас» присвячений Героям Крут.

В Запоріжжі 25 січня пройшов відкритий чемпіонат міста з «Українського рукопашу «Спас» присвячений Героям Крут. Організаторами  турніру виступили Департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради,  Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас», Запорозьке Війська Низове «Запорозька Січ».  У змаганнях прийняли участь 179 спортсмени із Запоріжжя, Матвіївки, Новоолександрівки,  Мелітополя.

Відкрив турнір президент Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» Костянтин Рижов. Учасників змагань привітали президент Всеукраїнської федерації Спас, заслужений працівник фізичної культури і спорту  України Олександр Притула, депутати Запорізької міської ради Оксана Губіна і Олег Афанасьєв.

В змаганнях роздільно приймали участь спортсмени з досвідом і недосвідчені. Для багатьох спасівців це були перші змагання з розділу «рукопаш», але рівень підготовки, прагнення до перемоги дає впевненість про майбутні успіхи і перемоги.

Результати турніру показали тренерам і спортсменам питання, які треба вирішити з метою удосконалення навчально-тренувального та виховного процесу під час підготовки до чемпіонату області, в якому буде формуватися збірна для участі у всеукраїнських змаганнях.

А запорозькі козаки  показали, що вони шанують пам’ять  героїв, які боролися за Волю і Незалежність нашої держави і на цих прикладах  виховують молодь – майбутнє нашої України.

 

Козацькому роду нема переводу!