•  (uk)
2023/06/08
Головна » Новини » Відбулося засідання обласного методичного об’єднання з гуманітарного краєзнавства

Відбулося засідання обласного методичного об’єднання з гуманітарного краєзнавства

Відбулося засідання обласного методичного об’єднання з гуманітарного краєзнавства

08 листопада 2019 року в приміщенні комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради (далі – КЗ «Центр туризму» ЗОР) відбулося щорічне засідання обласного методичного об’єднання з питань військово-патріотичного виховання.

У засіданні взяли участь 45 педагогів та представників громадських організацій з Василівського, Запорізького, Вільнянського, Бердянського районів області, Шевченківського, Олександрівського та Хортицького районів м. Запоріжжя, міст Енергодар, Мелітополь; Комишуватської, Михайлівської, Водянської, Оріхіської, Чкалівської та Приазовської ОТГ, закладів підпорядкованих Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, а також міста Кривий Ріг.

На методичному об’єднанні представив свій досвід роботи з проведення дитячих літніх таборів та форм роботи з національно-патріотичного виховання президент Запорізької обласної федерація козацького бойового мистецтва  «Спас» Костянтин Рижов. Керівництво області високо оцінило роботу з патріотичного виховання молоді та високий рівень організації та проведення ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») і нагородила почесною грамотою департаменту освіти і науки Костянтина Рижова.

У другій половині методичного об’єднання було проведено круглий стіл за участі представників громадських організацій на тему «Партнерство в проведенні І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»). В рамках круглого столу були висвітлені проблемні питання та запропоновані рішення для їх поліпшення. Також представниками громадських організацій «Юнацький корпус», Запорізької обласної федерація козацького бойового мистецтва  «Спас», «Вогник», «Пласт», «Молода Січ», міської організації Ветеранів АТО були висвітлені напрямки гри «Сокіл» («Джура»), в яких вони могли би  надати допомогу у проведенні І етапів гри.