•  (uk)
2023/06/03
Головна » Новини » Вертеп Козацького спортивного центру “Спас — Яр” запрошував запоріжців та гостей міста у Різдвяну каз

Вертеп Козацького спортивного центру “Спас — Яр” запрошував запоріжців та гостей міста у Різдвяну каз

Вертеп Козацького спортивного центру “Спас — Яр” запрошував запоріжців та гостей міста у  Різдвяну казку

Сьогодні, 7 січня 2022, вихованці “Спас — Яру” зустрічалися з шанувальниками Козацької Коляди в Шевченківському районі Запоріжжя.

колядки

Діти співали козацькі колядки біля торгових центрів та в парку на Бочарова. Запоріжці з задоволенням слухали колядників. Традиції ходити з вертепом по Запоріжжю і колядувати “по-козацьки” вже більше 10 років.

колядки

Козацький спортивний центр «Спас Яр» є підрозділом Дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» та членом ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас».

колядки

Завданням діяльності Центру є патріотичне виховання дітей та молоді, її фізичний та духовний розвиток на основі національного виду спорту — Українського рукопашу «Спас».

Історія «Спас Яру» нараховує більше 15 років. З цей період в центрі виховали більше 100 чемпіонів та близько 300 призерів змагань різного рівня з Українського рукопашу «Спас», козацької боротьби «Навхрест» та «На поясах», інших видів спортивних одноборств, а також бою «Лава на лаву».

колядки

Вихованці Центру постійно приймають участь у етнічних, культурних культурних фестивалях по всій Україні. Щорічно Центром ініціюються та проводяться такі заходи, як: родинні змагання «Козацька родина», Дитячий тренувальний наметовий табір «Козацький вишкіл», Дитячий Різдвяний театр «Козацька коляда», теренові ігри, походи та подорожі Україною і багато іншого.

колядки

Вихованці Центру постійно приймають участь в екологічних акціях, державних та традиційних народних святах: Великдень, Водохреща, Покрова, Масляна, Купала та ін. Козачата «Спас Яру» приймали участь у постановках «Тарас Бульба» театру ім. Магара та «Запорожець за Дунаєм» обласної філармонії.

колядки

Керівники Козацького спортивного центру «Спас – Яр»: тренери-викладачі ДЮСШ «Спас» Жаклін Літава та учасник бойових дій на сході України Михайло Преображенцев.

Як повідомляла «Индустриалка», завтра, 8 січня, на Козацькому колі, що на острові Хортиця, о 13 годині розпочнеться фестиваль різдвяних вертепів.

Читайте також: Різдвяна казка: дівчинка із Запорізької області, яку лікарі витягли з того світу, отримала купу подарунків

Фото Олександра Прилепи