•  (uk)
2020/09/22
Головна » Новини » 16 і 18 серпня у Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») відбувся ХХІІІ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур «Козацький Спас»

16 і 18 серпня у Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») відбувся ХХІІІ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур «Козацький Спас»

16 і 18 серпня у Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») відбувся ХХІІІ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур «Козацький Спас»

Організаторами заходу виступили громадська організація «Всеукраїнська федераціїя «Спас», «Парк Київська Русь» та Запорозьке Військо Низове «Запорозька Січ». Щорічно фестиваль «Козацький Спас» збирає понад 500 учасників,   що представляють різні школи національних бойових мистецтв України та зарубіжжя.

Фестиваль відкрився 17 серпня в 14.00 парадом учасників і вражаючим кінним шоу з прапорами князів Київської Русі. Відкрили фестиваль президент ГО «Всеукраїнської федерації «Спас» Олександр Притула та президент «Парку Київська Русь» Володимир Янченко. Заступник міністра молоді і спорту України Ярослав Войтович зачитав привітання   міністра молоді і спорту України Ігоря Жданова.

За підтримки Міністерства молоді та спорту України у рамках фестивалю проходили «Відкриті Всеукраїнські ігри з видів спорту, започаткованих на національних традиціях». Учасники та гості фестивалю отримали незабутні враження від виступів майстрів відомих українських козацьких бойових мистецтв таких як – український рукопаш «Спас»,  боротьба навхрест, боротьба на поясах, боротьба штовхач, кулачний бій «Лава на лаву», а також подивилися змагання з гирьового спорту та метання ножів і сокир.
У третій  день, 18 серпня учасники фестивалю запропонували усім бажаючим прийняти участь в  майстер-класах з бойових мистецтв. У цей же день присутні представники козацьких українських організацій зібралися на  Козацькому  Колі фестивалю з метою обговорення проблем розвитку козацьких бойових мистецтв в Україні.
Також  гості парку Древнього Києва мали можливість прийняти участь у  розважальній програмі з виступами кінно-трюкового  та пішого театрів, традиційними давньослов’янськими забавами, іграми та хороводами, танцювальними флеш-мобами.

Незламний козацький дух в поєднанні з колоритом та шедеврами середньовічного зодчества подарували неймовірні враження гостям Древнього Києва в «Парку Київська Русь». А українське козацтво в черговий раз засвідчило, що традиції славних предків зберігаються і розвиваються,  а також відіграють  важливу роль у формуванні  самосвідомості Українського народу, показуючи безпрерівність  наших традицій від часів  Київської Русі до сьогодення.

Слава Україні!

 

Scroll To Top
-->