•  (uk)
2020/09/22
Головна » Анонси » Прес – Анонс. Програма фестивалю.

Прес – Анонс. Програма фестивалю.

Прес – Анонс

Шановні представники ЗМІ, запоріжці та гостінашого славного міста! 28, 29,30 серпня на території Кінного театру «Запорізькі козаки» (острів Хортиця), відбудеться дійство, яке змусить поринути в історичні часи зародження козацьких бойових традицій в нашому краї – XXIV Міжнародний фестиваль національних вонських та традиційних культур “Запорозький Спас” імені Анатолія Єрмака. Урочистевідкриття фестивалю пройде 29 серпня о 12.00 годині в Кінному театрі «Запорізькікозаки».

Під час фестивалю буде представлено блок національних бойових мистецтв та видів боротьби; пленери народних майстрів вишиванок, хенд-мейду та ковальського мистецтва; концерт за участю кобзарів, народних колективів та талановитих співаків. В рамках заходу відбудуться турніри історичного та козацького фехтування, змагання з традиційних видів боротьби на поясах, навхрест, штовхач – Котигорошко, тягнути бука та ін., чемпіонатУкраїни з боїв «Лава на лаву», відкриті Всеукраїнськіі гри з видів спорту, заснованих на етнічних традиціях. Даний фестиваль вразить вас автентичною атмосферою та принесе незабутні спогади і враження!

Фестиваль проходить за підтримки депутата Запорізькоїобласної ради Юрія Ружина.

Запрошуємо представників ЗМІ до висвітлення унікального дійства, а всіх небайдужих до участі у феєричному заході! Чекаємо на Вас!

Програма фестивалю

28 серпня

10.00 – 11.00 вшанування Святослава Хороброго ( Вознесенівський парк )

13.00 – 16.00  – Науково-практична конференція “Українські національні бойові мистецтва. Проблеми і перспективи розвитку”. Круглий стіл. Козацький ліцей.

17.00-19.00 – Чемпіонат України з грузинської національної боротьби Чідаоба. Кінний театр.

Реєстрація команд змагань з боїв «Лава на Лаву». Козацький ліцей. Кінний театр, о. Хортиця.

 

 29 серпня

8.00-9.00 мандатна комісія змагань з боїв «Лава на Лаву»

9.30-11.30 відбіркові поєдинки з боїв «Лава на Лаву».

12.00 – 12.40 –урочисте відкриття фестивалю

13-00 – 15.00 – півфінальні, фінальні поєдинки з боїв «Лава на Лаву»

15.30 – 16.00 – нагородження переможців змагань.

12.00 – 18.00 – Виставка виробів народних майстрів хенд-мейку, національних вишивок та ін.;

  • Пленер ковальського мистецтва;
  • Майстер-класи майстрів народного мистецтва;
  • Майстер-класи з національних бойових мистецтв. Презентації шкіл і напрямків: Спас, Бойовий Гопак, Рукопаш Гопак, козацький двобій, метання ножа і сокири, стрільба з лука, гирьовий спорт, шабельний бій, кінний герць, козацькі танці та ін.
  • Виступи кобзарів, народні колективи, танцювальні колективи.
  • Майстер-класи національних бойових мистецтв та видів боротьби;

17.00 – 19.00  Гала-концерт фестивалю.

30 серпня

11.00 –  13.00 – о. Хортиця. с. Протовче. Урочисте закриття ХХІVМіжнародного фестивалю «Запорозький Спас», відкриття ХХVМіжнародного фестивалю «Запорозький Спас» імені Анатолія Єрмака. Козацьке Коло.

Оргкомітет

 

 

Scroll To Top