•  (uk)
2023/06/03
Головна » Новини » 8 березня Президент Всеукраїнської федерації Спас Олександр Притула зустрівся у Львові з Верховним Вчителем і Засновником Бойового Гопака, Президентом Міжнародної федерації Бойового Гопака Володимиром Пилатом та Тарасом Каляндруком.

8 березня Президент Всеукраїнської федерації Спас Олександр Притула зустрівся у Львові з Верховним Вчителем і Засновником Бойового Гопака, Президентом Міжнародної федерації Бойового Гопака Володимиром Пилатом та Тарасом Каляндруком.

Сьогодні 8 березня надзвичайно знаковий і важливий день. Президент Всеукраїнської федерації Спас Олександр Притула зустрівся у Львові з Верховним Вчителем і Засновником Бойового Гопака, видатним майстром бойових мистецтв, Президентом Міжнародної федерації Бойового Гопака Володимиром Пилатом та видатним письменником і дослідником бойової культури України Тарасом Каляндруком . Олександр Притула мав честь передати пану Володимиру книгу “Козацький бойовий Звичай Спас. Нематеріальна культурна спадщина України” та отримати від нього в подарунок його книги про Бойовий Гопак, як бойову культуру нашого народу. Очільники  найпотужніших федерацій козацьких бойових мистецтв обговорили  варіанти і плани співпраці і єднання Сходу і Заходу в нашій галузі, про перспективи і напрямки розвитку національних бойових мистецтв України. Визначили план спільних дій. Ці люди гаряче люблять Україну і ми всі переконані в тому що жодному ворогу не вдасться розколоти і перемогти наш народ, нашу Україну. Служи Україні, Богу і козацтву! Слава Україні! Слава Українському козацтву!