•  (uk)
2023/06/09
Головна » Новини » 28 квітня 2021 в м. Приморськ завітали представники Всеукраїнської федерації «Спас» обговорити питання щодо проведення Чемпіонату України з рукопашу «Спас»

28 квітня 2021 в м. Приморськ завітали представники Всеукраїнської федерації «Спас» обговорити питання щодо проведення Чемпіонату України з рукопашу «Спас»

28 квітня 2021 в м. Приморськ завітали представники Всеукраїнської федерації «Спас» обговорити питання щодо проведення Чемпіонату України з рукопашу «Спас» в .

Зустріч відбулася в міській раді, на якій були присутні Віце-президент Всеукраїнської федерації «Спас» Костянтин Рижов, міський голова Олександр Кошелевич, заступник міського голови Ія Алавацька та керівник гуртка КУ «Приморський центр дитячої та юнацької творчості» «Захисник Вітчизни – Спас Азов» Володимир Копич. Після обговорення пропозиції щодо проведення Чемпіонату України з бойового мистецтва «Спас» в нашому місті, гостям було запропоновано виїхати в КЗ «Гімназія №2 м.Приморськ», де плануються провести дані змагання.

Організатори  мають велику надію, що Чемпіонат України з рукопашу  «Спас» в  місті Приморськ відбудеться на початку червня. Сторони домовилися про плідну співпрацю в патріотичному вихованні молоді