•  (uk)
2023/06/08
Головна » Новини » 25 жовтня 2019 року у читальному залі бібліотеки ЗКР НУ «Запорізька політехніка» відбувся тренінг з козацького мистецтва та шаблювання «Ігри патріотів»

25 жовтня 2019 року у читальному залі бібліотеки ЗКР НУ «Запорізька політехніка» відбувся тренінг з козацького мистецтва та шаблювання «Ігри патріотів»

25 жовтня 2019 року у читальному залі бібліотеки ЗКР НУ «Запорізька політехніка» відбувся тренінг з козацького мистецтва та шаблювання «Ігри патріотів», який провів керівник Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» Костянтин Рижов. Учасниками заходу стали студенти першого курсу груп КСМ 19-1, ПМ 19-1, ОТ 19-1, ТК 19-1, КС 19-1.

Костянтин розповів студентам коледжу про історію становлення та формування козацького бойового мистецтва «Спас», чим викликав неабияку зацікавленість з боку першокурсників. Виникла бурхлива дискусія та обговорення історії запорізького козацтва, принципів та переваг бойового мистецтва запорозьких козаків. Студентам було запропоновано приєднатися до занять у школі козацького бойового мистецтва «Спас», де можна навчитися кулачному бою, техніці кидків і тактиці боротьби, ножовому бою, козацькому фехтуванню, стрільбі з луку та рушниці, метанню ножів, бою в складі групи, а також взяти участь у козацьких таборах, семінарах з козацьких бойових мистецтв, змаганнях та фестивалях, реконструкціях історичних битв, походах суходолом і по воді.

Після тренінгу біля першого навчального корпусу коледжу відбувся показовий виступ осередка «Спас-Кремень» під керівництвом Павленка Ярослава. Спасівці продемонстрували елементи бойового мистецтва для студентів та співробітників коледжу, чим викликали захоплення та овації у глядачів.

Cпасівці дали можливість відчути студентам, що вони живуть на козацькій землі.