•  (uk)
2023/05/29
Головна » Новини » 14 лютого 2020 року для педагогів у конференц-залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було проведено тренінг «Секрети успішного спілкування».

14 лютого 2020 року для педагогів у конференц-залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» було проведено тренінг «Секрети успішного спілкування».

14 лютого 2020 року для педагогів у конференц-залі Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» президентом ГО «Всеукраїнська федерація «Спас», одним із найкомунікабельніших людей Запоріжжя Олександром Леонтійовичем Притулою було проведено тренінг «Секрети успішного спілкування».

Мета: розкрити особистісний потенціал учасників, відпрацювати навички успішного спілкування, розширити власні можливості щодо розуміння співрозмовників, формувати культуру спілкування.

Під час заняття познайомилися із основними правилами ефективного спілкування. Об’єднавшись у групи, освітяни практично відпрацювали навички ефективної комунікації і разом долали бар’єри у спілкуванні.

Основним джерелом непорозумінь у спілкуванні є відсутність взаємної довіри між партнерами, що призводить до обмеження кількості та якості інформації, яка передається. Правильно зрозуміти когось – це відчути, що він «мав на увазі», розшифрувати, що він «хотів сказати». Подібне взаєморозуміння залежить від обох партнерів у спілкуванні.

Якщо кожен із нас буде дотримуватися правил ефективного спілкування і правил гарного співрозмовника, то досягне успіху і поставлених цілей.

«Єдина справжня розкіш – це розкіш людського спілкування», – сказав Антуан де Сент-Екзюпері. Але це не стільки розкіш, скільки потреба,  що пов’язує людину з іншими, забезпечує її розвиток як особистості.

Дякуємо Олександру Леонтійовичу за цікаве, пізнавальне та мотивуюче заняття.