•  (uk)
2023/06/08
Головна » Новини » Перший віце-президент «Всеукраїнської федерації Спас» Костянтин Рижов 10 вересня в місті Тбілісі зустрівся з головою «Асоціації традиційних видів спорту і ігор Грузії» Мамукою Хантадзе.

Перший віце-президент «Всеукраїнської федерації Спас» Костянтин Рижов 10 вересня в місті Тбілісі зустрівся з головою «Асоціації традиційних видів спорту і ігор Грузії» Мамукою Хантадзе.

В ході дружньої зустрічі обома сторонами були презентовані історія виникнення,концепції розвитку вищезазначених об’єднань. Виявилося, що ми маємо багато спільного, так як  працюємо в однакових напрямках. Головною метою існування «Всеукраїнської федерації Спас» та «Асоціації традиційних видів спорту і ігор Грузії»  є  популяризація національної спадщини в сфері фізичної культури, розвиток національних видів спорту, військово-патріотичне виховання, бойова культура, традиційна медицина, створення програм для навчальних закладів, проведення фестивалів. Також під час спілкування були  обговорені можливості співпраці, а саме – проведення спільних заходів,обмін досвідом та навчально-методичних матеріалами.