•  (uk)
2023/06/03
Головна » Новини » Запорозькі козаки та юні спасівці відсвяткували День Соборності України в історико-культурному комплексі «Запорозька Січ».

Запорозькі козаки та юні спасівці відсвяткували День Соборності України в історико-культурному комплексі «Запорозька Січ».

 

Свята Хортиця об’єднує лівий і правий береги Дніпра,  символізуючи єдність  України. Запорозькі козаки та юні спасівці відсвяткували  День Соборності України в історико-культурному комплексі «Запорозька Січ».

З привітальним словом до присутніх звернувся заступник директора-начальник управління міжнаціональних відносин та охорони культурної спадщини Департаменту культури та інформаційної політики Запорізької обласної державної адміністрації Павло Мяло.

Преосвященний Фотій, єпископ Запорізький і Мелітопольський, у співслужінні духовенства м. Запоріжжя та представниками інших релігійних конфесій звершив молебень

У виконанні академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії прозвучав духовний гімн «Молитва за Україну.

Вихованці ДЮСШ «Спас» підрозділу «Спас Воля» прийняли в урочистих заходах, ознайомилися з історико-культурним  комплексом «Запорозька Січ», в козацькому курені взяли участь у майстер класі  по виготовленню державної символіки.

Колектив Дитячо-юнацької спортивної школи Спас на чолі з  директором Костянтином Рижовим щиро вітає всіх зі святом та бажає славної перемоги над московією і поверненню всіх тимчасово окупованих територій в склад України.

 

Слава Україні!

Героям Слава!