•  (uk)
2023/06/03
Головна » Новини » Завершується 2021 рік в Полтавській Федерації СПАС-ПОЛТАВА

Завершується 2021 рік в Полтавській Федерації СПАС-ПОЛТАВА

Завершується 2021 рік в Полтавській Федерації СПАС-ПОЛТАВА постає питання, що зроблено для розвитку Козацтва на Полтавщині? Зараз коротко і по порядку про це:

  1. Спільно з Кіокушин Карате Денис Таран зробленно ремонт та в березні відкрито спортзал на 75 м/кв для занять, де проходять тричі на тиждень заняття з дитячою групою та дорослими.
  2. За цей час пройшли навчання в спортзалі Шевченко 17 більше 20 дітей та більше 20 дорослих сформувався дитячий та дорослий костяк. 3. Був проведенний дитячий фестиваль на день незалежності в Краєзнавчому Музеї, та виїздний показовий виступ.
  3. В квітні місяці був проведённый всеукраїнський виїздний триденний тренінг на базі Джерело в Полтаві разом з Олександр Притула та Pavel Karyakin
  4. В травні місяці частина Полтавської Команди разом з Макс Довбыш долучилася до всеукраїнських змагань лава на Лаву в місті Київ під керівництвом тренера Максим Голобородько, а також до сплаву по Дніпру на Козацькій Чайці разом з Костиантын Рыжов
  5. Тренер Артур Твердохлеб пройшов два навчальні семінари в Козацькому Ліцеї місто Запоріжжя. Провів літне дитяче таборування на о. Хортиця та прийняв участь з ГО Воїн Олег Бариш в сумісних змаганнях під патронатом ЗСУ де діти ГО СпасПолтава вибороли призові медалі.
  6. Була організованна Зустріч Всіх Полтавських Козаків ПКШ та тренерів СпасПолтава особлива подяка Сергій Перетятько
  7. Запущенний процес з відкриття другого осередку в Полтаві на базі ЗОШ ліцею номер 30 особлива подяка Руслан за спонсорську та Елена Козирод юридичну підтримку.
  8. Проводиться щосуботні ранкові 10:00 на базі спортзалу тренування з 9 СИЛ та гімнастики за адресою Шевченка 17
  9. Були проведенні прямі ефіри з популяризації Козацького Здоровя та Козацьких традицій і Філософії

#СПАС2021 #СПАСПОЛТАВА