•  (uk)
2019/12/16
Головна » Uncategorized » 09 лютого 2019 року в м. Мелітополь в Мелітопольському державному педагогічному університеті відбувся Відкритий чемпіонат м.Мелітополь з Українського рукопашу «Спас»присвячений пам’яті героїв АТО.

09 лютого 2019 року в м. Мелітополь в Мелітопольському державному педагогічному університеті відбувся Відкритий чемпіонат м.Мелітополь з Українського рукопашу «Спас»присвячений пам’яті героїв АТО.

 

«Сьогодні в Україні іде війна. І одне з головних завдань, що постає перед державою та суспільством у цей непростий час, – це виховання підростаючого покоління українців у дусі патріотизму та любові до своєї країни.

09 лютого 2019 року в м. Мелітополь в Мелітопольському державному педагогічному університеті відбувся Відкритий чемпіонат м.Мелітополь з Українського рукопашу «Спас»присвячений пам’яті героїв АТО, де спортсмени вшанували пам’ять загиблих хлопців, що боролися за свободу нашої держави.

Організували  турнір Департамент спорту, сім’ї та молоді Мелітопольської міської ради,  Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас». У змаганнях прийняли участь 118 спортсменів із Мелітополя,Запоріжжя, Новоолександрівки,  Михайлівки.

Відкрив турнір президент Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» Костянтин Рижов. Учасників змагань привітав начальник департаменту молоді, сім’ї та спорту Мелітопольської міської ради Андрій  Жорняк. Також до привітань приєдналися голова наукової методичної ради Володимир Коломієць , та заступник декана природничо-географічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету Леся Топалова. Всіх учасників та гостей змагань, привітала гостя змагань Яна, та заспівала пісню “Як у нас на Україні”. А після пісні виступили вихованці Запорізької обласної ДЮСШ з УР «Спас», підрозділ «Альфа-Спас » (тренер Самсонов Іван) вразили  гостей неперевершеними  трюками і вмінням володіти козацькою зброєю.

Не дивлячись на те, що в Мелітополі в перше проходили змагання з українського рукопашу “Спас”, організація змагань, була на високому рівні. А місто Мелітополь підтвердило, що вони пам’ятають наших героїв.

 

 

Scroll To Top
-->