•  (uk)
2019/07/23
Головна » Uncategorized » У Запоріжжі 26 січня пройшов традиційний Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя, присвячений героям Крут.

У Запоріжжі 26 січня пройшов традиційний Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя, присвячений героям Крут.

Відзначаючи 100 років Української революції та вшановуючи пам’ять юнаків які боронили нашу державність 101 рік тому у  Запоріжжі 26 січня пройшов традиційний Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя, присвячений героям Крут. Організували  турнір Департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради,  Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас», Запорозьке Війська Низове «Запорозька Січ».  У змаганнях прийняли участь 160 спортсмени із Запоріжжя, Матвіївки, Новоолександрівки,  Михайлівки.

Відкрив турнір президент Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» Костянтин Рижов. Учасників змагань привітав президент Всеукраїнської федерації Спас, радник міністра молоді і спорту України Олесандр Притула . До нас в гості завітав наш побратим із Фастова керівник «Козацького лицарського клубу» , учасник московсько-української війни Олександр Чернишенко і заспівав пісню «Червона калина», а всі спасівці заспівали разом з Олегом. А після пісні виступили вихованці Запорізької ДЮСШ «Спас», підрозділ «Спас Воля» (тренер Микола Мігуля) вразив гостей карколомними трюками і вмінням володіти козацькою зброєю.

За рішенням тренерської ради  в змаганнях окремо проходили бої   досвідчених спортсменів і новачків.  Не дивлячи на те, що для багатьох спортсменів, це були перші змагання з рукопашу, вони показали добре володіння технікою і тактикою «Спасу», а також проявили свої бійцівські якості, волю до перемоги та прагнення захистити честь своєї школи. Хотілося відзначити дебют на змаганнях з рукопашу Спас спортсменів з «Козацького ліцею» (тренер Ярослав Щетінін) , які показали хороші результати.

Стало вже традицією, що під час спасівських заходів проводяться виставки і майстер класи для дітей бажаючих долучитися до народної творчості, що сприяє гармонійному розвитку особистості. І на цьому турнірі клубом берегинь «Козацьке дозвілля» (керівник Оксана Родионова) були організовані виставка і майстер класи з побутово-ужиткових мистецтв.

Запоріжжя  показало, що воно пам’ятає героїв, які боролися за волю і незалежність нашої держави і на цих прикладах  виховує молодь – майбутнє нашої України.

 

Козацькому роду нема переводу!

 

 

 

 

Scroll To Top
-->