•  (uk)
2022/01/23
Головна » Uncategorized » Меморіал пам’яті В.Г. Степаненка з козацької боротьби «На поясах»

Меморіал пам’яті В.Г. Степаненка з козацької боротьби «На поясах»

25 квітня 2015 року в м. Запоріжжі в УСБ «Центр» ВАТ «Запоріжсталь» відбудеться Меморіалу пам’яті В.Г. Степаненка з козацької боротьби «На поясах».

Віктор Григорович Степаненко – Начальник Управління з питань фізичної культури, спорту та туризму Запорізької міської ради пішов із життя 15 липня 2014 року. Все своє життя Віктор Григорович присвятив розвитку Запорізького спорту. Він був талановитим, працелюбним керівником, чуйною людиною. В 1998 році Віктор Григорович став одним із засновників Запорізької ДЮСШ «Спас», сприяв заснуванню інших Запорізьких ДЮСШ, щиро вболівав за  розвиток дитячо-юнацького спорту та гідне виховання молоді, залишивши на землі добрий слід та вдячну пам’ять про себе у серцях спортсменів, тренерів, Запоріжців.

Мета та завдання проведення Чемпіонату: розвиток та популяризація козацького бойового мистецтва «Спас» та різновидів козацької боротьби, зокрема боротьби «На поясах»; виявлення найсильніших борців міста Запоріжжя з боротьби «На поясах»; патріотичне виховання підростаючого покоління; вшанування пам’яті В.Г. Степаненка.

До участі в змаганнях допускаються юнаки та дівчата 7-18 років та дорослі. Переможці та призери змагань нагороджуються грамотами, медалями. В рамках Меморіалу також відбудеться Турнір серед дорослих з грузинської національної боротьби «Чидаоба».

Програма проведення заходу:

Змагання проводяться 24-25 квітня 2015 року.

Реєстрація та зважування учасників – 24 квітня – 17.00-19.00.

Засідання суддівської колегії, жеребкування – 19.00-20.30.

Поєдинки змагань – 25 квітня з 09.00.

      Урочисте відкриття змагань – 25 квітня об 11.00.

 

Місце проведення – УСБ «Центр» ВАТ «Запоріжсталь»

(вул. Тюленіна, буд. 13).

Афіша Степаненко_420х594 (1)

Scroll To Top
-->