•  (uk)
2020/05/28
Головна » Новини » II-й Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв « Булава».

II-й Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв « Булава».

II-й Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв « Булава».
11-12 травня 2019 року в селищі Калинівка Васильківського району Київської області проходив II-й Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв « Булава». Взмаганнях змагання брали участь понад 400 спортсменів, команди з 16 міст та областей України: м.Запоріжжя, м.Маріуполь, м.Рівне, м.Київ, м.Дніпро, м.Черкаси, м.Долинська, м.Фастів, м.Кам’янець-Подільський, м.Біла Цекрва, м.Васильків, Миколаївська область, Запоріжська область, Васильківський р-н, Фастівський та Володарський райони.
Змагання фестивалю проходили з 3-х видів спортивних єдиноборств: панкратіон- греплінг та традішин та український рукопаш Спас. Також в програмі фестивалю всеукраїнський турнір з метання ножів та всеукраїнський турнір з метання сокир.
Змагання фестивалю бойових мистецтв « Булава» під керівництвом Васильківської РДА були організовані: сектором молоді і спорту та Васильківською районною ДЮСШ відділу освіти, Козацько-лицарським клубом з м.Фастів,СК ім.Івана піддубного. Велику допомогу в організації,проведенні та суддівсті змагань надали федерації з панкратіону,  українського рукопашу “Спас” та федерація метання ножів та сокир.
На параді відкриття II-го Всеукраїнського фестивалю бойових мистецтв «Булава» до учасників і гостей з вітальними словами звернулися: голова Васильківської РДА Одинець В.І.,начальник управління фізичної культури та спорту КОДА Тимофєєв С.О.,начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Попатенко М.М.,селищний голова Калинівки Олексенко Ю.О.,завідуючий сектором молоді та спорту ВРДА Фещенко Г.Ю.,директор ВР ДЮСШ Нехта В.В. та перший заступник КО ФСТ «Динамо» Гаврилко О.Л. ,керівник козацько-лицарського клубу –головний суддя змаган Чернишенко О.І. Виступаючі наголошували на величезному значенні фізичної культури , спорту та патріотичного виховання, для фізичного та духовного гарту підростаючого покоління української нації.
Змагання проходили в дружній ,спортивній боротьбі на двох татамі та ринзі. Метання ножів та сокир відбувалось в Центральному парку смт Калинівка і проходило в два дні. В суботу –попередні змагання ,в неділю –фінали.
Всі спортсмени отримали величезне задоволення від спортивної боротьби та спілкування з однолітками з різних куточків нашої неосяжної України: від Сходу до Заходу ,від Півдня до Півночі.
Переможці і призери спортивної частини змагань отримали кубки,медалі та грамоти II-го Всеукраїнського фестивалю бойових мистецтв «Булава». За перемогу в загальнокомандному заліку -перехідний Кубок козацького полковника Семена Палія був вручений команді Козацько-лицарського клубу м.Фастів (керівник Чернишенко О.І.).
Навколо Всеукраїнського фестивалю бойових мистецтв відбувалось дуже багато культурних заходів. Це і різноманітні виставки,виступи гуртів з різних куточків Київської області, майстер класи з метання ножів і сокир,виставка сучасної зброї та історичної зброї наших українських козаків, показові виступи козаків на конях, показові виступи козаків та козачок з Миколаївщини “Бузький Спас та Запоріжських козаків театру козацького бою “Запорозький Спас” та ДЮСШ “Спас”, з дітьми працювали аніматори. Вже ,у вечері апогеєм культурної програми стали виступи гурту «Тінь сонця» та Кіри Мазур ,а завершувалось це дійство- вогняним шоу!!!
Дякуємо, всій команді організаторів II-го Всеукраїнського фестивалю бойових мистецтв «Булава» за величезну проведену роботу ,яка дала такий хороший результат . Вітаємо всіх спортсменів з завойованими медалями та новими знайомствами і друзями. Будьте здорові !!!

Scroll To Top
-->