•  (uk)
2018/05/26
Головна » Новини » 29 січня в Україні відзначається День пам’яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначається День пам’яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначається День пам’яті Героїв Крут – київських студентів, які вступили у нерівний бій з більшовицькою армією поблизу станції Крути Чернігівської області, в ім’я свободи і незалежності нашої держави.
28 січня у с. Пам’ятне Чернігівської області поблизу меморіального комплексу відбулася урочиста церемонія пам’яті з врученням Державних прапорів з пам’ятними стрічками.
29 січня понад 500 учнів 15-16 років з 17 областей України пройшли Маршем вулицями столиці від Київського військового ліцею ім. Івана Богуна і “потягом Єднання” вирушили на Чернігівщину для того, щоб вшанувати пам’ять своїх героїчних ровесників.

У почесній варті перебували школярі, студенти та курсанти із Київської, Чернігівської, Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Закарпатської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької області та спеціалізованих навчальних закладів Києва.
Запорізьку область гідно представили вихованці підрозділу Спас- Січ» ДЮСШ «Спас» із  ЗНВК “Запорізька Січ” (тренер О. Грицай),  учасники руху “Школа безпеки” та  учні із  обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою “Захисник”. Майбутні захисники держави такого ж віку як і Герої-студенти, що сто років тому не жалкуючи власного життя, відчайдушно відстоювали право нашої держави на незалежність, повністю усвідомлюють свою місію тепер боротися за цілісність та суверенність України, відстоювати її інтереси та забезпечувати безпеку усіх громадян.

Scroll To Top
-->