•  (uk)
2020/02/29
Головна » Новини » 25 липня в Запорізькому центру молоді пройшов круглий стіл за участі президентів і голів спортивних федерацій, відомих спортсменів, спортивних діячів.

25 липня в Запорізькому центру молоді пройшов круглий стіл за участі президентів і голів спортивних федерацій, відомих спортсменів, спортивних діячів.

За ініціативою президента Всеукраїнської федерації «Спас» Олександра Притули та Асоціації спортивних організацій 25 липня в Запорізькому центру молоді пройшов круглий стіл за участі президентів і  голів спортивних федерацій, відомих спортсменів, спортивних діячів де обговорювалися питання стану та перспективи розвитку спорту, фізичної культури та молодіжної політики в контексті тенденції об`єднання міністерств культури, молоді і спорту та інформаційної політики. Одностайна думка – об`єднання не доцільне. Прийняте рішення довести цю думку до Президента України Зеленського Володимира Олександровича, адміністрації Президента України, новообраних народних депутатів. На думку круглого столу варто при реформах реорганізувати міністерство молоді і спорту в Міністерство здоров’я нації ( не плутати з охороною здоров’я і медициною), молоді, фізичної культури і спорту, оскільки саме здоров’я нації є найголовнішим чинником і фундаментом розвитку України в майбутньому.

Scroll To Top
-->