•  (uk)
2020/07/09
Головна » Новини » 20 листопада в Педагогічному коледжі Хортицької національної академії було проведено методичне об`єднання керівників та викладачів фізичної культури навчальних закладів Південного регіону.

20 листопада в Педагогічному коледжі Хортицької національної академії було проведено методичне об`єднання керівників та викладачів фізичної культури навчальних закладів Південного регіону.

20 листопада в Педагогічному коледжі Хортицької національної академії було проведено методичне об`єднання керівників та викладачів фізичної культури навчальних закладів Південного регіону. До коледжу приїхали представники 8 навчальних закладів.

На запрошення керівництва коледжу нструкторами Запорізької школи «Спас» та козаками Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» для студентів коледжу був проведен майстер – клас з «Козацького Граю» . Студенти коледжу та учасники методичного об`єднання змогли ознайомитися з методами та формами роботи з дітьми в процесі патріотичного виховання підростаючого покоління на засадах козацької педагогіки.

Scroll To Top
-->