•  (uk)
2019/02/22
Головна » Новини » 02.03.2018 в Міністерстві молоді і спорту України відбувся круглий стіл на тему “Розвиток національних видів спорту”.

02.03.2018 в Міністерстві молоді і спорту України відбувся круглий стіл на тему “Розвиток національних видів спорту”.

У роботі  круглого столу прийняли участь заступник міністра молоді і спорту України Ярослав Войтович, заступник міністра освіти і науки України Роман Греба , представники міністерства культури.  Були присутні голови федерацій національних видів спорту: Володимир Пилат — Бойовий Гопак, , Микола Величкович — Рукопаш Гопак, Валерій Чоботар — Фрі Файт, Валентин Бербеничук – гирьовий спорт, Роман Яськів — Хорс.

Всеукраїнську федерацію «Спас» представляли президент Олександр Притула , перший віце-президент Костянтин Рижов, віце-президент Генадій Поляков.

Ярослав Войтович доповів об участі українськой делегації в конференції Всесвітньої асоціації традиційних видів спорту, яка проходив в Туречіні.

Олександр Притула  запропонував  по напрямках та критеріях розвитку українських національних видів спорту . Костянтин Рижов доповів, що у 2004 році ЮНЕСКО підписало конвенцію, де визначено, що національні бойові мистецтва є духовною спадщиною людства і запропонував, щоб  і  Україна зробила крокі до підписання цієї конвенції.

В роботі круглого столу з вернули увагу на такі аспекти, як назва національного бойового мистецтва, термінологія, методика, відображення культурної та історичної спадщини українського народу. Сподіваємось на подальшу співпрацю, результатом якої українських національних видів спорту будуть під захистом ЮНЕСКО та стануть духовною спадщиною людства.

Scroll To Top
-->