•  (uk)
2022/08/17
Головна » Новини » Чемпіонат України з «Українського рукопашу «Спас» 2016

Чемпіонат України з «Українського рукопашу «Спас» 2016

В м.Запоріжжі в СК комбінату «Запоріжсталь» 23. квітня пройшов Чемпіонат України з «Українського рукопашу «Спас». Організаторами турніру виступили Міністерство молоді і спорту України, ГО «Всеукраїнська федерація «Спас» при підтримці ПАТ «Запоріжсталь». Завданням чемпіонату було розвиток козацького бойового мистецтва «Спас», визначення сильніших спортсменів, та формування збірної команди федерації,  патріотичне виховання молоді, закріплення за м. Запоріжжя статусу козацької столиці козацтва України.

На урочистому відкритті були присутні організатори і почесні гості чемпіонату: заступник голови міста Запоріжжя Анатолій Пустоваров, начальник управління фізичної культури, спорту та туризму Запорізької міської ради,  президент Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» Костянтин Рижов, голова молодіжної ради ПАТ «Запоріжсталь», молодіжний мер Запоріжжя Сергій Ільченко, голова ради старійшин Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Олекса Сич, директор СК комбінату «Запоріжсталь» Роман Кир’янов . Чемпіонат України з «Українського рукопашу «Спас» відкрив президент ГО «Всеукраїнська федерація «Спас», радник міністра Міністерство молоді і спорту України Олександр Притула. Учасників змагань привітав заступник голови міста Запоріжжя Анатолій Пустоваров, наголосивши  у своїй промові значимість проведення Чемпіонату України з «Українського рукопашу «Спас» саме в місті Запоріжжі.  Потім учасників змагань привітав президент ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас», радник міністра Міністерство молоді і спорту України Олександр Притула, зазначивши що керівництво федерації «Спас» виступило ініціатором створення розділу «Українські національні види спорту» в «Єдиний спортивній класифікації України», що робота над цим в міністерстві молоді і спорту України закінчена і документи передані в Верховну Раду України для прийняття змін в закон України про фізичну культуру і спорт. Своїми показовими виступами присутніх порадували маленька козачка Леся з Миколаєва та учні запорізької ДЮСШ «Спас» тренера Олександра Грицая.

В змаганнях прийняло 118 спортсменів з 5 регіонів України.  Високу оцінку  отримала робота суддівської колегії чемпіонату під керівництвом головного судді Володимира Бєлєнкова . По результатам Чемпіонату України буде сформована збірна команда федерації «Спас» для участі в міжнародних змаганнях.

Чемпіонат України з «Українського рукопашу «Спас» показав, що  козацькі традиції в Україні відроджені, а козацькі бойові мистецтва  розвиваються, виховуючи тисячі патріотів України.

Слава Україні!

Слава Запорозькому козацтву!

1 2 3 IMG_1345 IMG_1347 IMG_1537 IMG_1590

Scroll To Top
-->