•  (uk)
2022/01/27
Головна » Новини » Чемпіонат Запорізької області з українського рукопашу СПАС

Чемпіонат Запорізької області з українського рукопашу СПАС

Вже 20 років поспіль Запорізька школа «Спас» проводить турніри з козацьких змагів, присвячених пам’яті Великого кобзаря Тараса Шевченка і цей рік не став виключенням.

22 березня в спортивному клубі Запорізького Національного Університету пройшов Чемпіонат Запорізької області з Українського рукопашу «Спас». В турнірі прийняли участь  166 спортсменів з Запоріжжя, Полог, Мелітополя, Степногірська, Оріхова, Новоолександрівки.

Змагання відкрив президент Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» Костянтин Рижов. Благословив спортсмені на успішне проведення змагань і духовне зростання духовник Запорозького козацтва пане-отче Василь. Учасників змагань привітали президент «Всеукраїнської федерації «Спас» Олександр Притула та заступник Начальника управління молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації  Едуард Багіров.

На урочистому відкриті були присутні представники легендарної 55 артилерійської бригади, яка боронить український народ на сході України. Військовик привітали учасників змагань, а благодійники із «Цікавої організації» передали на фронт солодкі подарунки.

Після урочистого відкриття почалися запеклі бої на 2 килимах, де учасники змагань показали свою звитягу. По результатам чемпіонаті області буде сформована збірна команда Запорізької області для участі в Чемпіонаті України з «Українського рукопашу «Спас», якій відбудеться в м.Хмельницькому.

IMG_2849 IMG_2854 IMG_2885 IMG_2952 IMG_3018 IMG_2784 IMG_2794 IMG_2805

Scroll To Top
-->