•  (uk)
2022/05/28
Головна » Новини » Фестиваль «Коло друзів»

Фестиваль «Коло друзів»

05 вересня 2015 року вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» з Осередків «Спас-Вихор» та «Спас-Яр» прийняли участь в казковому та неймовірно важливому Фестивалі «Коло друзів», який був організований обласним благодійним фондом «Усмішка дитини» у партнерстві з Запорізькою обласною державною адміністрацією.

Протягом усього дня відбувалось грандіозне свято – понад 20 творчих майстер-класів, десятки веселих сімейних естафет, командні конкурси з призами, традиційні хороводи, різноманітні дитячі розважальні програми тощо. І наші вихованці приймали активну участь в багатьох конкурсах, з радістю виборюючи цінні подарунки.

Наші вихованці незабутньо вразили глядача своїм Показовим виступом на головній сцені, де продемонстрували високий рівень підготовки та видовищні елементи козацького бойового мистецтва «Спас».

Під час вечірньої програми Фестивалю глядачі мали можливість отримати незабутні враження від яскравого виступу наших козаків з Театру козацького бою «Запорозький Спас». Виступ не залишив байдужим жодного з глядачів!

Це святкове дійство було реалізовано в рамках проекту «Українська ініціатива зміцнення суспільної довіри» (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Тож, дякуємо Організаторам цього надважливого Фестивалю, особливо пану Юрію Вдовцову та Волонтерській групі Angels, за запрошення прийняти участь та долучитися до неймовірно потужної команди, яка робить Велику справу у вихованні наших дітей та побудові сучасної української нації!

Слава Україні!

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14

15

16

Scroll To Top
-->