•  (uk)
2018/05/26
Головна » Новини » У Запоріжжі 3 лютого 2018 року у Краєзнавчему музею була проведена XXIX Велика кошова рада Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ»

У Запоріжжі 3 лютого 2018 року у Краєзнавчему музею була проведена XXIX Велика кошова рада Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ»

Дотримуючись споконвічною традиції у Запоріжжі 3 лютого 2018 року у Краєзнавчему музею  була проведена XXIX Велика кошова рада Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ». В гості к братам козакам завітав Дмитро Сухінін, депутат Скельківської сільської ради Сергій Кулинич, козачки- берегині.

За традицію перед початком роботи ради надали слово почесному гостю заступник голови Коорданаційної ради з питань козацтва при Запорізької ОДА Дмитру Сухініну, який підкреслив велике значення активної участі козаків ЗВН «Запорозька Січ» у роботі координаційної ради, а також співпрацю з МСК «Запорозька Січ» та військовими підрозділами ЗСУ та МВС в ході військово-політичних заходів, проведених у 2018  році. Дмитро Сухінін звернув увагу товариства на активізацію проросійських організацій КВЗН, Радомір,

В змістовному та конкретному виступі кошового отамана Костянтина Рижова була висвітлена робота товариства за 2017 рік, яка продилась в наступних напрямках: структурно – правовий, бойовий, навчальний , культурний, волонтерський, науковий, господарський, духовний, інформаційний.

Також звітували Кошовий суддя Олександр Лазутин та Кошовий наглядовий Володимир Аверченко.

Після доповіді  пройшло обговорення звітів старшини. Дана справедлива оцінка недолікам в роботі війська, визначена необхідність розвитку економічної діяльності, роботи з козачками-берегинями, а також посилити роботу з молоддю.

Закінчивши обговорення звітів, козаки почали вибори кошового отамана і старшини. Кошовим отаманом Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ»  переобрали Костянтина Рижова.

Затверджена ухвалена Великої кошової рада Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ».

Слава Запорозькому козацтву!

Слава Україні!

Scroll To Top
-->