•  (uk)
2017/10/24
Головна » Новини » Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя з українського рукопашу «Спас» по версії «Боротьба на поясах».

Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя з українського рукопашу «Спас» по версії «Боротьба на поясах».

Вшановуючи пам’ять Великого кобзаря, Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас», та управління з питань фізичної культури, спорту та туризму Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, традиційно провели Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя з українського рукопашу «Спас» по версії «Боротьба на поясах».

На урочистому відкритті першого дня змагань учасників і гостей привітали президент   Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» К.А. Рижов, та голова наглядової ради ЗВН «Запорізька Січ» Аверченко В.І.

Змагання відбувались на двох килимах. 15 березня були визначені переможці вікових категоріях : з 7 до 14 років.

Другий день змагань відкрили президент   Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» К.А. Рижов, голова наукової ради ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас» Коломієць В.А., президент всеукраїнської федерації боротьби Чідаоба  Шишинашвілі Р.К. У своїй привітальній промові президент всеукраїнської федерації боротьби Чідаоба  Реваз Шишинашвілі подякував українському народу за можливість спокійно, у рівних правах  з усіма національностями та народностями, жити, розвивати свої традиції та національну грузинську боротьбу Чідаоба.

Всього в змаганнях прийняли участь 237 спортсменів з м. Запоріжжя, районів Запорізької області та команда борців боротьби Чідаоба.

П.І.Б.

Вагова категорія

Вікова категорія

Кількість учасників

Проведено боїв

1

Кашковський Владислав

17

4

2

1

2

Кашковська Юлія

26

7-8 д

4

2

3

Кулікова Дарья

42

11-12д

2

1

Тринько Ксенія

47+

11-12д

2

1

4

Благорозумна Олександра

45+

14-15д

5

2

5

Кожухова Марія

35

13-14д

2

1

Марухвиладзе Олександра

60+

13-14д

2

1

Відішев Андрій

20

5-6

3

2

Купрієнко Роман

22

5-6

2

1

Єрохин Олег

25

5-6

4

2

Павлусь Артур

27

5-6

3

3

7

Пшеничний Ярослав

22

7-8

4

2

8

Тихонов Назар

24

7-8

6

3

9

Багрій Дмитро

26

7-8

19

4

10

Жуган Назар

28

7-8

8

3

11

Бондаренко Георгій

30

7-8

8

3

12

Міщенко Вадим

32

7-8

2

1

14

Шелевой Вячеслав

36

7-8

4

2

151

Гужва Ростислав

36+

7-8

8

3

16

Целуйко Артем

25

9-10

5

2

4

Олонець Ярослав

28

9-10

6

2

18

Литовченко Максим

32

9-10

10

4

20

Соловьйов Олександр

36

9-10

14

4

21

Поляков Богдан

40

9-10

5

3

22

Горбатко Олександр

45

9-10

7

2

23

Агеєв Владислав

45+

9-10

5

2

24

Федулов Денис

30

11-12

3

2

25

Шмаков Данило

37

11-12

8

3

26

Бліогубцев Денис

41

11-12

9

3

27

Дановський Микита

45

11-12

7

3

28

Осипов Микита

50

11-12

11

4

Косарєв Нікіта

60

11-12

9

3

Фокєєв Данило

60+

11-12

4

2

Плечун Іван

40

13-14

4

2

29

Пилипенко Станіслав

45

13-14

5

2

30

Ковальов Сергій

50

13-14

5

2

Левченко Артем

55

13-14

3

2

Кучеренко Марк

65

13-14

4

2

31

Бруй Артем

60

15-16

6

3

Кобзар Олександр

70

17-18

4

2

9

Єрмак Кирило

65

19+

2

1

37

Черненко Іван

75

19+

4

2

38

Прилипко Олександр

85

19+

3

2

39

Герасименко Дмитро

85+

19+

4

2

 

В Змаганнях Прийняло участь 237 чоловік

 

 

Команда

Бали

Місце

Спас-Воля

79

І

Спас-Яр

50

ІІ

Спас-Січ

50

ІІ

Спас-Вихор

17

ІІІ

Спас – Мелітополь

10

IV

Спас –  Хорти

10

IV

Спас-Вихлист

10

IV

ДЮСШ з Ур Спас

10

IV

Спас – Степногірськ

9

V

Чидаоба

4

Полк Сагайдачного

2

VІІ

Гімназія № 6

1

VІІІ

Гнучкий Шлях

1

VІІІ

 DSC_5786 DSC_5857 DSC_5886 DSC_5906 DSC_5913 DSC_6040 DSC_6110 DSC_6146 DSC_6187 DSC_6262

Scroll To Top
-->