•  (uk)
2019/05/24
Головна » Новини » Сьогодні , 7 червня 2018 року розпочали велику справу !

Сьогодні , 7 червня 2018 року розпочали велику справу !

Сьогодні , 7 червня 2018 року розпочали велику справу ! Не просто вирішили вишити рушник-оберег для спасівців , а здійснили зухвалу спробу згуртувати запорізьке активне жіноцтво навколо цієї чудової справи ! І в нас вийшло ! Є такий вислів : “Бог допомагає руками людей”. Відчуваю це постійно , йдучи цим непростим шляхом. Допомога йде звідусіль – доля звела з чудовою майстринею , Бєляєвою Тетяною Миколаївною , яка не дивлячись на свій вельмиповажний вік погодилася консультувати та допомагати вишивати рушник . Яна Яковенко , колекціонер етноодягу і знавець символіки у вишиванні погодилась не дивлячись на зайнятість , приїхати провести тематичну лекцію для жінок , відгукнулись найактивніші ( і що приємно , найкрасивіші спасівські матусі 🙂 Кристина Панковецкая , Ольга Пучкова) Осередок козацького шабельного бою “Коловерть” , на чолі з керівником Maxim Chelnokov і жінкою-віртуозом з фланкіровки Anna Savelyeva , також приїхали створити цікаву атмосферу , не дивлячись на те , що Максим , працюючи поліцейським , приїхав з добового чергування ! Приїхали представники козацької паланки “Берегигні” з Василівки на чолі з Елена Ханат , завітали чудові друзі і знайомі з інших активних жіночих громадських об”єднань. Ksenia Moroz, рада що ми разом !
З нами погодилась співпрацювати в розробленні тексту для вишивки відомий каліграф Olga Vermenich. Це дуже обнадіює! Бо співпраця з такими суперфахівцями має бути дуже плідною! Найважливішим вважаю те , що ідею жіночого козацтва та розуміння його цінності підтримують найвідоміші люди нашого міста – Олександр ПритулаКостянтин Рижов (Константин Рыжов) , Helen Shevhuk, Олена навіть виявила велику честь і стала координатором Ініціативної групи “Жіноче козацтво” , запросивши на урочисте відкриття медіа , своїх чудових знайомих з патріотичного руху нашого міста. Кожного разу з”являються нові знайомі ! Це чудово , що активісти гуртуються , направляючи свою енергію не на чвари та протистояння , хто крутіший , а на добру справу . Взагалі , я бачу Запорозьке жіноче козацтво , як ассоціацію рівноправних учасників , де кожна організація , яка виявить бажання , може надіслати своїх представниць. А зараз працюємо . Треба кожен день ставити програму-мінімум , бо час промайне швидко . Посвята у Жіноче козацтво 22-го червня і кожні працьовиті руки на рахунку. Тому долучайтесь будь ласка ! Завтра , 8 -го червня зустрічаємось на тому ж місті , в той же час – о 15-й годині в Обласній бібліотеці для юнацтва , яка розташована за адресою пр. Соборний 210. Дуже дякуємо бібліотеці за гостинність! Вдалося створити чудову творчу та натхненну атмосферу для роботи – це найголовніше.
З повагою , координатор ініціативної групи “Запорозьке жіноче козацтво” Оксана Калина#СПАС #звичай #родина #жінка #культура #ДеревоРоду#рушник #оберег #БойоваКультураУкраїнськогоНароду

Scroll To Top
-->