•  (uk)
2019/06/25
Головна » Новини » Спогади про Холодний Яр -2018… або «вперше»

Спогади про Холодний Яр -2018… або «вперше»

Спільний табір патріотичних організацій Січеславщини. В таборуванні з нагоди вшанування 100 років з початку визвольної боротьби та 250 років з початку Коліївщини взяли участь представники громадської організації  федерація козацького традиційного бойового мистецтва «Спас», Школа козацького бойового мистецтва «Спас-Штурм» м. Дніпро, Військово-патріотичний клуб «Сокіл» м. Павлоград, Школа козацького гарту «ХОРС» м. Павлоград, Кодацька паланка Війська Запорозького Низового, Школа козацького гарту «Арей» м. Харків, представники Національного корпусу та Національних дружин Січеславщини.

Пройшло лише два дні від повернення з Холодного Яру,  але це вже історія… історія, яка насичена цікавими подіями, випробуваннями, емоціями і купою позитивних вражень. Одразу хочу подякувати всім, хто був причетний до організації цьогорічного виїзду, розумію яка це нелегка справа  (а виявилась ще складнішою) адже саме завдяки кожному все було саме так я було!

Холодний Яр зустрів нас дощем, який не закінчувався більшу частину дня, сподіваюсь то були сльози радості від зустрічі з нами)…  (прогноз говорив, що буде дощити до обіду…, обід перенесли на раніше… не допомогло))). Тож ВПЕРШЕ ми розпалювали багаття під дощем, з одного сірника поки не вийшло, але тепер маємо досвід…)))

Пройшлись до Гайдамацького Ставу, сповнились енергетикою цього місця, адже ще за часів Коліївщини тут святили зброю, тож висвятили прапори організацій, які брали участь в нашому таборуванні, бо можна тільки уявити яку кількість Воїнів бачив Став та багаторічні дерева, що ростуть навколо.

Несподіваним досвідом для нас став показовий виступ з міліарного напряму, відпрацювали тактику роботи з вогнепальною зброєю, роботу в парах, групах… отже знову ВПЕРШЕ)

Другий день вшанування в Мельниках, неймовірно насичена програма, зустрічі з побратимами,  показові виступи (сподіваюсь наші показові змогли запалити глядачів) і просто вибуховий концерт патріотичних рок-гуртів та виконавців, серед яких не можу не виділити  драйвових «Друже музико», пронизливу до мурах по шкірі Зоряна та запальних Тінь Сонця. Особливі слова вдячності хочу висловити  Сергій, за атмосферу заходу, твою щирість та відкритість, тож «… будь таким як ти є…», пишаюсь, що знайомий з тобою.

Але на цьому день не закінчився… пізно ввечері ватра…, пісні… і… ВПЕРШЕ ми ходили по вугіллю!)  Ноги цілі, вражень море.

І завершилась поїздка екскурсіями в Суботів та Чигирин, отже вийшов такий потужний фінал нашого перебування в Холодному Яру.

Хочу висловити вдячність кожному, хто був з нами ці дні, від найменших до найстарших, бо саме кожен з вас зробив атмосферу табору.

Звичайно, що можна ще багато згадувати, пісні, жарти, смачну їжу та безперервне спілкування…, але навіщо розповідати, це варто спробувати, бо поїздка Холодний яр-2019 вже готується, приєднуйтесь!

Scroll To Top
-->