•  (uk)
2020/12/04
Головна » Новини » “Спас” відсвяткував свій 17-й день народження

“Спас” відсвяткував свій 17-й день народження

У суботу 16 травня 2015 року біля Запорозького Дуба Запорізька ДЮСШ «Спас» відсвяткувала своє 17-ти річчя.  У цей день з усі куточків Запоріжжя батьки привезли своїх дітей на справжнє свято мужності, козацької відваги та козацької звитяги.

Організаторами свята виступили: ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас», Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас», Дитячо – юнацька спортивна школа «Спас».

Партнерами свята стали:

  • Група компаній “Полетехніка” – Генеральний партнер;
  • Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради;
  • Запорізьке регіональне управління ПАТ “УкрСиббанк”;
  • Декоративно – будівельний гіпермаркет “Нова лінія”.

Традиційно захід розпочався урочистою частиною. Привітати школу «Спас» з Днем народження з подарунками приїхали друзі, учні, батьки, воїни АТО, які тимчасово знаходяться на лікуванні в місті Запоріжжя, майстри та почесні гості: Почесний громадянин міста Запоріжжя – Карташов Євген Григорович, Запорізький міський голова – Сін Олександр Ченсанович, Заступник Запорізького міського голови – Кузьмін Олександр Сергійович, Директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації – Мороко Владислав Валерійович, Керівник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  Запорізької міської ради – Чухрай Раїса Василівна, Начальник управління з питань фізичної культури, спорту та туризму департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради – Бланк Павло Сергійович, Депутат Запорізької міської ради – Гончаренко Людмила Вікторівна, Перший заступник голови Координаційної ради з питань козацтва Запорізької обласної державної адміністрації – Сухінін Дмитро Валентинович, Фінансовий директор ВАТ МК “Запоріжсталь” – Божко Руслан Анатолійович, Генеральний директор ПАТ “Запоріжвогнетрив” – Бусько Віктор Михайлович, Директор з мас – медіа та піар громадської організації «Запорізький вектор» – Коляда Володимир Іванович, Заступник директора громадської «Запорізький вектор» – Глазунов Володимир Володимирович.

Показові виступи на розсуд глядачів виставив кожен тренер ДЮСШ «Спас». Юні спасівці вправно демонстрували вміння кінної виїздки та акробатичних трюків, рукопашного та шабельного бою, вокальні та хореографічні здібності.

Особливо приємно було чути привітання від батьків юних спасівців, які щиро дякували тренерам та наставникам  ДЮСШ «Спас» за виховання дітей, за терпіння, доброту та душу, яку вони вкладають у своїх вихованців.

Справжню святкову атмосферу доповнювали містечко майстрів народної творчості, «Козацька кузня» та дитячі атракціони.

Під час урочистих привітань знайшлось місце і для особистих вшанувань. Так, директор Запорізької дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» – Рижов Костянтин  Анатолійович  був відзначений подякою від Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, а також почесною грамотою від комунального закладу «Запорізька обласна філармонія», а Президент Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська федерація «Спас» та тренер – викладач ДЮСШ «Спас» Олександр Леонтійович Притула нагороджений почесною грамотою від Виконавчого комітету Запорізької міської ради за внесок у розвиток українських бойових мистецтв, патріотичне виховання та активну громадську позицію, а також Подякою від ГО «Запорізький вектор» за вагомий внесок у справу виховання патріотів.

І ось настав момент, якого, з завмиранням серця, чекали як вихованці, так і їх тренери: визначення кращих спортсменів та кращого осередку ДЮСШ «Спас» за підсумками навчального року. Так, кращим осередком було визнано осередок «Спас Воля» (тренери Бєлєнков Володимир  Сергійович та Мігуля Микола Миколайович); кращими спортсменами стали Агєєв Владислав (до 10 років, «Спас Яр»), Осипов Микита (11 – 15 років, «Спас Яр») та Поплавський Данило (16 +, «Спас Яр») – тренери Літава Жаклін Борисівна та Преображенцев Михайло Юрійович.

Дякуємо всім, хто знайшов час, прийшов та розділив з нами радість святкування Дня заснування, хто створював Школу «Спас» разом з нами,  хто був поруч протягом всього цього часу, хто допомагає нам у цій нелегкій справі патріотичного виховання молодого покоління! Низький Вам уклін!  

IMG_3708 IMG_3713 IMG_3729 IMG_3764 IMG_3810 IMG_3820 IMG_3826 IMG_3873 IMG_3884 IMG_3892 IMG_3909 IMG_3916 IMG_3953 IMG_3970 IMG_3980 IMG_3997 IMG_4032 IMG_4056 IMG_4057 IMG_4060 IMG_4062 IMG_4067 IMG_4086 IMG_4109

2015521105729 скан1399 скан1400 скан1401 скан1403 скан1404 скан1405 Слайд1 Слайд2

Scroll To Top
-->