•  (uk)
2022/01/23
Головна » Новини » Спас виступив для бійців зони АТО

Спас виступив для бійців зони АТО

15 жовтня 2015 року наші спасівці з Театру козацького бою «Запорозький Спас» (керівник – Притула Олександр Леонтійович) прийняли участь у важливій та незабутній подорожі до наших славних і могутніх захисників в зону Антитерористичної операції.

Слід відзначити, що наші хлопці були приємно здивовані, коли зустрілись у військовій частині з командиром батальйону. Оскільки вони вже були раніше знайомі. І комбат дуже добре знайомий з козацьким бойовим мистецтвом «Спас», захищая честь мелітопольського осередку Запорізької обласної школи «Спас» стає чемпіоном з козацької боротьби «На поясах» та «Навхрест», що входять до програми опанування українського рукопашу «Спас»!

Разом із відчайдушними та небайдужими артистами, музикантами та волонтерами, наші козаки подарували військовослужбовцям незабутній концерт, який з першої миті без сумніву полонив глядачів і з кожним виступом додавав та зміцнював їхній бойовий дух!

Наші хлопці приїхали не з пустими руками до справжніх сучасних Козаків – захисників нашої Батьківщини. На урочистому відкритті концертної програми, представник Театру козацького бою «Запорозький Спас» та тренер-викладач ДЮСШ «Спас» Прокопенко Василь, передав особовому складу батальйону теплі привітання від вихованців школи «Спас» та їхніх батьків, які були закарбовані в неймовірно казковому та чарівно розписаному пирозі, зробленому власноруч родиною з Осередку «Спас-Вихор». І справжнім Оберегом для батальйону став подарований Прапор України з побажаннями та гарячими словами вдячності від вихованців Осередків «Спас-Яр» та «Спас-Вихор».

По завершенню концертної програми, учасники та глядачі ще довго спілкувалися між собою, настільки поріднившись, що здавалось були знайомі задовго до цієї зустрічі.

Тож, дякуємо, в першу чергу, Нашим славним Козакам-захисникам рідної Неньки України з того самого батальйону Збройних Сил України, зокрема, і всім воїнам, що відстоюють нашу Незалежність в ці бурхливі часи!

Висловлюємо щиру подяку організаторам подорожі – «Офіцерському корпусу» з м. Запоріжжя, диво-колективу «Троїсті музики «Одна родина», геніальному скрипалю – Ярославу Ревуцькому, віртуозному саксофоністу – Олександру Ковалю, а також нашим чарівним жінкам-волонтерам та всім, хто надав нам можливість долучитися до потужної команди для підтримки наших Героїв!

Слава Україні!

001 002 003 004 005

Scroll To Top
-->