•  (uk)
2022/01/23
Головна » Новини » Семінар “Оздоровчі методики Спасу”.

Семінар “Оздоровчі методики Спасу”.

У неділю 17 травня 2015 року на території історико – культурного комплексу «700 – літній Запорозький дуб» відбувся семінар «Людина та її можливості. Основи біоенергетики людини», в якому взяли участь чоловіки та жінки із Запоріжжя та Дніпропетровська.

Семінар проводив Притула Олександр Леонтійович – єдиний в Україні володар премії “Оскар” у бойових мистецтвах, Національний представник Міжнародної конфедерації бойових мистецтв в Україні, старший викладач кафедри “Теорії та методики фізичного виховання і спорту” Запорізького Національного університету, тренер – викладач “Дитячо – юнацької спортивної школи “Спас”, досвід у бойових мистецтвах, фізичному вихованні, здоровому способі життя та оздоровчих технологіях – 20 років.
Заняття проходили з 8:30 до 17:00 під час яких учасники отримали теоретичні та практичні знання з снов здорового способу життя в світогляді запорозьких характерників, оздоровчих гімнастик Спасу та загартування, психофізичних практик Спасу, видів здоров’я людини, козацької медицини, дихальних систем Спасу, пробудження та розвитку енергетичних центрів та каналів людини, гармонізації внутрішнього і зовнішнього стану людини.

Закінчився семінар узагальнюючим заняттям з підведення персональних підсумків від кожного з учасників.
Наступний семінар орієнтовно відбудеться 13 червня 2015 року. Запрошуються усі бажаючі.

 

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

 

Scroll To Top
-->