•  (uk)
2022/01/23
Головна » Новини » Регламент проведення Міжнародного Кубку з бойового мистецтва “Спас” пам’яті Анатолія Єрмака серед дорослих

Регламент проведення Міжнародного Кубку з бойового мистецтва “Спас” пам’яті Анатолія Єрмака серед дорослих

 1.    Цілі та завдання

Міжнародний Кубок з бойового мистецтва “Спас” пам’яті Анатолія Єрмака проводиться з  метою:

–           популяризації українського національного бойового мистецтва “Спас” в світі;

–           створення майданчику співпраці українського національного бойового мистецтва “Спас” з іншими єдиноборствами в світі;

–           розвиток шкіл та стилів національних бойових мистецтв;

–           виконання вимог «Єдиної державної класифікації»;

–           підвищення рівня майстерності спортсменів;

–           виявлення найкращих спортсменів серед дорослих у версії бойового мистецтва “Спас”;

–           підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.

2. Строки і місце проведення змагань

  Міжнародний Кубок з бойового мистецтва “Спас” пам’яті Анатолія Єрмака проводиться 13 – 15 серпня 2015 р. у м. Запоріжжі.

3. Організація та керівництво проведенням змагань

Керівництво проведенням змагань здійснюється ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас» та Міжнародною федерацією “Спас”.

Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення Міжнародного Кубку з бойового мистецтва “Спас” пам’яті Анатолія Єрмака покладається на оргкомітет, який затверджується ВГО “Всеукраїнська федерація “Спас” та на головну суддівську колегію, яка рекомендована ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас».

 

                                          4. Учасники змагань

До участі у Міжнародному Кубку з бойового мистецтва “Спас” пам’яті Анатолія Єрмака допускаються збірні команди країн, федерацій, клубів бойових мистецтв різних стилів бойових мистецтв, спортсмени, які мають високий рівень спортивної майстерності та досвід участі в змаганнях відповідного рівня.

Вік учасників визначається на момент проведення мандатної комісії.

Учасники розподіляються за віковими та  ваговими категоріями:

19 років і старше До 80 кг; 95 кг; понад 95 кг. 3 в.к.

Форма одягу учасників змагань, згідно з вимогами діючих Правил спортивних змагань з українського рукопашу «СПАС» (бойового мистецтва “Спас”), допускаються спортсмени в формі національного бойового мистецтва.

 

5. Характер заходу (особисто-командні)

Змагання проводяться відповідно до Правил спортивних змагань з українського рукопашу «СПАС» (бойового мистецтва «Спас»).

 

6. Програма проведення змагань

Міжнародний Кубок з бойового мистецтва “Спас” пам’яті Анатолія Єрмака дорослих:

Приїзд, розміщення 13.08.2015 р. з 10.00 до 16.00.
Зважування,  жеребкування 13.08.2015 р. з 16.00 до 20.00
Початок змагань

Відбіркові поєдинки

    14.08.2015р.

14.08.2015 р.

о 10.00.

з 10.00 до 13.00

Урочисте святкове відкриття змагань

Напівфінальні і фінальні поєдинки

14.08.2015 р.

15.08.2015

18.00 – 21.00

11.00 – 14.00

Урочисте нагородження переможців, святкове закриття змагань 15.08.2015 р. 18.00 – 21.00
Підведення підсумків змагань 16.08.2015
Проведення екскурсії в Національний заповідник «Кам’яна Могила” м. Мелітополь 16.08.2015 р.

                      7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

 

 

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місця у Міжнародному Кубку з бойового мистецтва “Спас” пам’яті Анатолія Єрмака нагороджуються дипломами, медалями, грошовими винагородами, визначеними оргкомітетом змагань.

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

Витрати на організацію та проведення Міжнародного Кубка з бойового мистецтва “Спас” пам’яті Анатолія Єрмака передбачаються за рахунок коштів ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас» та інших залучених ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас» позабюджетних надходжень.

Витрати на відрядження учасників змагань (проїзд до місця змагань і зворотно, розміщення, харчування, добові, збереження заробітної плати) здійснюється за рахунок організацій, що відряджають.

Спортсмени, які не є членами ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас» вносять змагальний внесок в розмірі 20 євро (500 грн.), спортсмени, які є членами ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас» вносять змагальний внесок в розмірі 15 євро (400 грн.).

 

10. Медичне забезпечення

У відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.10.2008 р. № 614, медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими спортивними диспансерами, центрами незалежно від їх відомчого підпорядкування, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі.

Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів. Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.                                                                                                        Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт з їх закінчення.

11. Строки та порядок подання заявок на участь у Міжнародному Кубку з бойового мистецтва “Спас” памяті Анатолія Єрмака

  Попередні електронні заявки на участь команд у Міжнародному Кубку з бойового мистецтва “Спас” пам’яті Анатолія Єрмака надсилаються не пізніше ніж за 10 днів до початку змагань на E-mail: vovan.belenkov@mail.ru, конт. тел. (8063) 031 72 22 –головний суддя змагань Бєленков Володимир Сергійович

Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки, завірені керівником структурного підрозділу обласних або міських управлінь з питань фізичної культури і спорту та лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, відряджаючою організацією, паспорти (свідоцтва про народження), класифікаційні книжки, паспорти ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас» (при наявності), страхові поліси та інші документи передбачені правилами змагань.

Цей регламент  є офіційним викликом на змагання.

Scroll To Top
-->