•  (uk)
2018/05/26
Головна » Новини » ПРЕС – РЕЛІЗ Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя присвячений героям Крут

ПРЕС – РЕЛІЗ Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя присвячений героям Крут

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ  КОЗАЦЬКОГО БОЙОВОГО МИСТЕЦТВА «СПАС»

690007, Україна, м.Запоріжжя, вул.Руставелі, 20,,

тел.  (066) 186-93-10   email: spas-zp@ukr.net

р/р 26003026879001 , МФО 339500 ВАТ АБ „Бізнес-Стандарт”  м.Запоріжжя, окпо 33836709

Конт. тел.: (066) 186-93-10

ПРЕС- РЕЛІЗ

В Запоріжжі 28 січня пройшов традиційний Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя присвячений героям Крут. Організаторами турніру буди департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради,  Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас», Запорозьке Війська Низове «Запорозька Січ».  У змаганнях прийняли участь спортсмени із Запоріжжя, Мелітополя, Новоолександрівки, Степногірська, Михайлівки, всего 145 чоловік.

На урочисте відкриття чемпіонату прийшли почесні гості заступник директору департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Зубченко, старійшини запорозького козацтва Володимир Коломієць, Олекса Сич, Кость Лямцев.

Відкрив турнір президент Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» Костянтин Рижов. З урочистою промовою виступив заступник директору департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Зубченко. Спасівці не тільки вправні спортсмени але і  творчі особистості, Предместіна Аміна зіграла на бандурі , а показовий виступ вихованців Запорізької ДЮСШ «Спас» вразив гостей карколомними трюками і вмінням володіти козацькою зброєю.

За рішенням тренерської ради  в змаганнях не приймали участь досвідчені спортсмени, давши можливість позмагатися між  собою початківцям.  Не дивлячи на те, що для багатьох спортсменів, це були перші змагання з рукопашу, вони показали добре володіння технікою і тактикою «Спасу», а також проявили свої бійцівські якості, волю до перемоги та прагнення захистити честь свого осередку. Хотілося відзначити найкращих спортсменів турніру Ланг Ілля, Борисенко Максим.

Стало вже традицією, що під час спасівських заходів проводяться виставки і майстер класи для дітей бажаючих долучитися до народної творчості, що сприяє гармонійному розвитку особистості. І на цьому турнірі клубом берегинь «Козацьке дозвілля» були організовані виставка і майстер класи з побутово-ужиткових мистецтв.

Запоріжжя  показало, що воно пам’ятає героїв, які боролися за волю і незалежність нашої держави і на цих прикладах  виховує молодь, майбутнє нашої України.

Слава Запорозькому козацтву!

Слава Україні!

Scroll To Top
-->