•  (uk)
2022/01/23
Головна » Новини » Поїздка до Південної Кореї

Поїздка до Південної Кореї

скан1169 скан1170З 28.08 по 01.09 2014 року у м. Чхунджу (Південна Корея) проходив 16 – й  Міжнародний фестиваль бойових мистецтв, організований Міжнародним союзом бойових мистецтв (WoMAU/UNESCO). Фестиваль, який проводиться з 1998 року, представляє міжнародний форум бойових мистецтв, участь в якому приймають участь 65 національних команд з п’яти континентів планети. Характерною особливістю цього фестивалю є те, що на участь у ньому запорошують не спортивні одноборства, не сучасні бойові системи, а виключно бойові мистецтва зі своєю історією та традицією, представити які  приїздять патріархи воїнських кланів, голови шкіл бойових мистецтв, президенти міжнародних федерацій.

Завданням фестивалю, який проводиться під егідою ЮНЕСКО, є збереження та розвиток традиційних бойових мистецтв, як нематеріальної цінності людства.

Програма фестивалю в цьому році була дуже змістовною і включала в себе виступи команд з різних країн світу, театралізоване шоу, майстер класи, конкурс бойових мистецтв, демонстрацію бойових мистецтв у художній формі, знайомство з корейською культурою та визначними пам’ятками Кореї.

На запрошення організаторів  (WoMAU/UNESCO) у фестивалі вперше прийняла участь делегація ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас» у складі: президента Олександра Притули,  віце-президента Костянтина Рижова та вихованця запорізької школи «Спас», студента факультету фізичного виховання Запорізького національного університету Ігоря Давиденка.            Президент ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас» Олександр Притула представляв  Україну на офіційних заходах фестивалю, а команда –  презентувала бойове мистецтво українського козацтва «Спас».

Протягом п’яти днів команда зробила три різних показових виступи, а також  провела майстер класи з володіння традиційною козацькою зброєю.  Особливо вразило фахівців бойових мистецтв та глядачів принципи роботи та прийми володіння арапником та канчуками, які продемонстрував Олександр Притула.

В рамках фестивалю пройшла Міжнародна Конференція ЮНЕСКО/WoMAU. Головними організаторами якої виступили Міжнародна Організація ЮНЕСКО, Міжнародний союз бойових мистецтв (WoMAU), Корейський Інститут спортивних наук (KISS).

Головним завданням конференції є сприяння збереженню та розвитку історії, культури, бойових традицій народів світу в рамках програми ЮНЕСКО по збереженню нематеріальних культурних цінностей людства.

Традиційні бойові мистецтва представляють собою культурні форми великої загальнолюдської цінності. Вони складають частину нематеріальної культурної спадщини людства, яке передається із покоління в покоління. Бойові традиції є джерелом культурного самовизначення націй та народностей.

Піклуючись  про це, в 2003 році ЮНЕСКО прийняла «Конвенцію про охорону нематеріальної культурної спадщини». На даний момент до цієї конвенції приєдналося 80 країн світу. Така швидка ратифікація цього документа є усвідомленням необхідності збереження нематеріальної культурної спадщини у свотовому масштабі.

Від України в роботі конференції прийняли участь Ігор Сухолотюк (Генеральний директор «Продюсерський центр «Тайм продакшн») і Валерій Берлет (Маркетингові комуникації “МАРКОМ”).Корея2 Корея3 Корея4 Корея5 Корея6 Корея7 Корея8 Корея9 Корея10 Корея11 Корея12 Корея 1

Scroll To Top
-->