•  (uk)
2020/05/25
Головна » Новини » Покровський ярмарок

Покровський ярмарок

13 жовтня 2016 року в комунальному закладі «Запорізька загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів №4» Запорізької обласної ради було проведено Покровський ярмарок до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України, який проходив у декілька етапів.

Розпочався захід з урочистого відкриття свята, на яке завітало багато почесних гостей:

герой-боєць Сергієнко Сергій Сергійович;

президент Всеукраїнської федерації «Спас», радник Міністра молоді та спорту України Притула Олександр Леонтійович;

Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Рижов Костянтин Анатолійович;

директор обласної дитячо-юнацької школи «Спас» Коломієць Володимир Антонович;

отаман мистецького куреня Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Пилипенко Віталій;

кошовий обозний Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Туріченко Максим.

Привітала з великим потрійним святом усіх директор школи-інтернату №4 Губіна Оксана Олександрівна.

Притула Олександр Леонтійович подарував три саджанці, вирощені із жолудів 700- річного дуба, наголосивши на тому, що «це синочки славетного запорізького дуба». Дубочки було висаджено на шкільному подвір’ї як символ розвитку та могутності.

Важливою подією в цей день стала посвята учнів 5-Б та 6-х класів – вихованців секції козацького бойового мистецтва «Спас» в козачата. Урочистий обряд посвяти, на який діти чекали з великим нетерпінням, проводив Олександр Притула.

Чудовим подарунком для усіх був показовий виступ вихованців  Обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» – осередок «Спас-Вихлист».

Багато позитивних емоцій глядачі отримали від виступу хореографічної групи «Сузір’я», вокальної групи «Мрія». А пісня «Чорнобривці» у виконанні Магденка Артема взагалі викликала теплі почуття та сентиментальні емоції.

Наступним етапом заходу було проведення змагань «Козацькі забави» між учнями 5-8 класів. Переможці були нагороджені почесними грамотами та дипломами.

Завершилось свято великим Покровським ярмарком, де проходили численні майстер-класи, виставки декоративно-ужиткового мистецтва. Також кожен мав змогу придбати і поласувати домашньою випічкою, солодощами, фруктами, купити вироби, виготовлені руками дітей та їхніх батьків, які взяли активну участь в організації ярмарку.

Зароблені кошти будуть передані волонтерам для допомоги воїнам АТО.

Дякуємо Всеукраїнській федерації “Спас” та Запорозькому Війську Низовому «Запорозька Січ» за допомогу в організації та проведенні свята.

Щиросердно зичимо усім здоров’я, благополуччя, мирного неба та смачного хліба!

 

 

 

 

 

 

 

Scroll To Top
-->