•  (uk)
2018/07/18
Головна » Новини » На острові Хортиця у НВК «Запорізька Січ» 27.березня 70 вихованців Запорізької школи «Спас» здавали іспити на І ступень молодика.

На острові Хортиця у НВК «Запорізька Січ» 27.березня 70 вихованців Запорізької школи «Спас» здавали іспити на І ступень молодика.

На острові Хортиця у НВК «Запорізька Січ» 27.березня 70 вихованців Запорізької школи «Спас» здавали іспити на І ступень молодика. Юні спасівці демонстрували правильне виконання стусані і копняків, вправ бойових козацьких танців, а також вміння падати та робити перекиди.  Учням треба було  показати знання правил школи «Спас», гімну України і маршу «Спасу». Всі діти дуже старалися, а матусі і татусі намагалися ім допомогти. Не всі здали іспити, тільки 61 учнів пройшли посвяту в молодики «Спасу».

Посвячував в молодики директор школи Спас, голова координаційної ради з питань козацтва при Запорізький обласній державній адміністрації Костянтин Рижов.

Всім хто здав іспити і пройшов обряд посвячені в молодики «Спасу», були вручені значки «Всеукраїнської федерації «Спас» і «Правильник козака».

Росте молоде покоління українців, виховане в наших славних козацьких традиціях.

Козацькому роду нема переводу.

Слава Україні!

Слава Запорозькому козацтву!

Scroll To Top
-->