•  (uk)
2019/06/25
Головна » Новини » Чужих дітей не буває. Наші Діти, наша рідна Земля і майбутнє, яке ми творимо разом!

Чужих дітей не буває. Наші Діти, наша рідна Земля і майбутнє, яке ми творимо разом!

   Всеукраїнська Федерація “Спас” та Благодійний Фонд Сергія Жадана рухаються в спільному напрямку – відродження нашої величної української національної культури, в тому числі бойової. Українська національна бойова культура – чи відоме Вам таке словосполучення?
Зустріч з талановитими дітьми Донбаса Миронівської школи №1 відбулась на одному диханні. Бажання дізнатися щось нове, своє, рідне, настільки близьке і, в той же час, приховане, спонукало до плідної праці! Зацікавленими були навіть завзяті шанувальники пасивного відпочинку – вони, доречі, в деяких частинах тренувань демонстрували неперевершене виконання (щось таки забриніло всередині…) Атмосфера позитивного настрою, щирі усмішки і радощі від успішного виконання різноманітних елементів козацького бойового мистецтва “Спас” стали супутниками цієї доленосної зустрічі!
Ми не зупиняємося на досягнутому, ми впевнено йдемо далі крок за кроком… Все буде УКРАЇНА, бо ВОНА всередині кожного з нас!
…і на десерт: наше майбутнє тільки в наших руках, от ці золоті Дітки мають тверде переконання в цьому – творимо добрі справи РАЗОМ!

https://www.youtube.com/watch?v=bZ90zmpZQPQ

Scroll To Top
-->