•  (uk)
2022/01/27
Головна » Новини » Кращі «містери» Запоріжжя»

Кращі «містери» Запоріжжя»

28 березня в ПК ім. Шевченка визначали кращих «містерів» Запоріжжя за цілим рядом номінацій. У залі на 300 людей майже не було вільних місць. Глядачі активно слідкували за видовищем на сцені,  аплодували та обговорювали найцікавіші моменти.

Ситуація в країні заставила дівчат подивитися на чоловіків іншими очима, тому на конкурсі краси «Містер Запоріжжя»,  який в нашому місті пройшов вперше, гарною  посмішкою участникам було вже не обійтися! Вже під час конкурсу «Візитка» було зрозуміло, на чиї плечі можна покластися. Усього за звання «самого-самого» хлопця змагалися 12 учасників. Планується, що конкурс стане щорічним.

«Спасівець» Іван Дарій витримав справжні «тортури», після яких навіть  залишилися «бойові поранення». Хлопець лежав на битому склі, а згори на ньому «примостилося» п’ятеро людей. Потім об нього розбивали дерев’яні бруски.

В підсумку «Віце-Містером Запоріжжя» та «Містером Кмітливість» став студент Запорізького державного медичного університету і вихованець Запорізької школи «Спас» – Іван Дарій!0IQKALMVDvU Ap7fRyi_xi8 CtGHnJzMLXM hzLjrtZpVXs W7hsluihZ4c YGvmVjyGzM8

Scroll To Top
-->