•  (uk)
2018/05/26
Головна » Новини » За сприянням Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» 19 квітня 2018 року в ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту» було проведено змагання з силового багатоборства «Козацький гарт».

За сприянням Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» 19 квітня 2018 року в ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту» було проведено змагання з силового багатоборства «Козацький гарт».

На урочистому відкритті учасників змагань привітав сотник ЗВН «Запорозька Січ» , учасник бойових дій московсько-української війни Ігор Турупенко.

Програма заходу включала такі дисципліни : «Втеча з полону», «Рукоборство», «Підтягування», «Гиря», «Перетягування линви», «Підніми козака», «Боротьба на поясах». Треба зазначити, що в ліцеї працює «Січова школа» (інструктор Богдан Рижов) і учні  мали можливість добре підготуватись до козацьких випробувань.

Змагання проходили в напруженій  атмосфері, ніхто не хотів поступатися. В результати змагань  команди посіли такі місця:

І місце – група № 11;

ІІ місце – група № 23;

ІІІ місце – група № 16.

Команди переможців було нагороджено кубком та солодкими призами.

Учні, які показали найкращі результати, візьмуть участь в обласному етапі Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів «Козацька наснага», що буде проведено 26 квітня 2018 року в ЦПКВ «Дубовий гай» м. Запоріжжя.

Козацтво в Запоріжжі розвивається і залучає молодь до своїх лав.

Слава Україні!

Слава Запорозькому козацтву!

Scroll To Top
-->