•  (uk)
2022/08/17
Головна » Новини » Запорізьке козацтво – проти зрадників та провокаторів

Запорізьке козацтво – проти зрадників та провокаторів

Запорізьке козацтво – проти зрадників та провокаторів

Відбулося екстрене засідання оперативного штабу обласної координаційної ради з питань козацтва, приводом до якого став лист анонімних «козаків Запоріжжя» верховному отаману козацтва Російської Федерації із закликами до введення «миротворців», повалення конституційного ладу, повернення В.Януковича, розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі.

Члени оперативного штабу вимагають від козаків Російської Федерації схаменутися, припинити кровопролиття, масові вбивства мирних жителів, руйнування міст та сіл, вивести з Донбасу козацько-терористичні збройні формування. Вагоме слово у протидії агресії проти Українського народу зобов’язана сказати православна церква.

Перший заступник голови координаційної ради Дмитро Сухінін від імені козацької старшини та Ради старійшин жорстко засудив спроби деструктивних сил дестабілізувати ситуацію в регіоні, наголосив, що запорізькі козаки не чекають жодних іноземних «захисників» та готові віддати життя, захищаючи Батьківщину, спільно з обласною владою, співробітниками правоохоронних органів зробити все для збереження миру та стабільності в Запорізькому краї. Особливою увагою та турботою козацька громада Запоріжжя оточить ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань.

Звернення підтримали отамани Українського козацтва Олександр Левандо та Дмитро Сагайдак, представники козацьких організацій Дніпропетровської та Херсонської областей.

Scroll To Top
-->