•  (uk)
2018/12/10
Головна » Новини » Запорозькі козаки пишуть цікаві і корисні книги! :)

Запорозькі козаки пишуть цікаві і корисні книги! :)

У доповнення до заходів із патріотичного виховання та несення служби у зоні АТО на захисті нашої України!

22 грудня 2017 року у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася зустріч із президентом Всеукраїнської федерації “СПАС”, майстром козацьких бойових мистецтв Олександром Притулою та презентація його книг “Дев’ять сил”, “Спас – звичай козацьких родів” та “Успіх і людяність”.
Маючи багаторічний досвід та виховавши багатьох чемпіонів, пан Олександр розробив спеціальну систему психофізичних вправ, що заснована на кращих здобутках бойового мистецтва “Спас” і дозволяє з легкістю підтримувати фізіологічне здоров’я людини.
У заході взяли участь Костянтин Рижов, Кошовий Отаман Запорозького Війська Низового “Запорозька Січ” (“Козацького січового товариства”), Президент Запорізької обласної федерації козацього бойового мистецтва “СПАС” та Ігор Зубко, Президент Благодійного Фонду “Оберіг”, а також інші представники патріотичної громадськості Запоріжжя.

Дякуємо, адміністрації Запорієькій обласній бібліотеці за організацію презентації книг Олександра Притули громадськості Запоріжжя.

Scroll To Top
-->